facebook

51-річний Олег Винник повертається: чи готові вовчиці відкрити обійми утікачу, що покинув їх напризволяще

Олег Винник на 2,5 роки покинув шанувальників напризволяще, не підтримавши жодним підбадьорливим словом. Тепер настав час для тріумфального повернення у шоубізнес, вирішив співак.

Керівниця фан-клубу Олега Винника Валерія Барон сповістила приголомшливу новину. Виявляється, артист, який 2,5 роки під приводом тяжкої хвороби не комунікував зі своїми фанами, вирішив потішити українців новою піснею “Мої люди”.

Напевно, композиція написана у патріотичному дусі, адже прем’єру вирішено зробити 23 серпня у День українського прапора. Сама Валерія вважає це “подарунком”. Тож закликала шукати новий витвір маестро на всіх музичних платформах, відзначивши:

“Все буде OV!”

Звісно, знайдеться певна категорія вовчиць, які пробачать своєму кумиру зраду у найважчий для країни момент і радо зустрічатимуть новий контент від Винника зі сльозами радості на очах.

Олег Винник повертається до України?

Але навіть під цим дописом пані Барон у Фейсбуці чимало коментарів були не такими райдужними, як очікувала команда знаменитості. Українці, які весь цей час переживали горе й втрату рідних та власних домівок, порадили Олегу “сидіти в Німеччині й лікуватися”.

Мовляв, ніхто його тут не чекає, і ніяких “подарунків” від утікача не потребує. Деякі зробили припущення, що в артиста скінчилися гроші, то вирішив знову набити кишені коштом земляків.

Пані Валерія, яка постійно перебуває на зв’язку зі знаменитістю і неодноразово бачилася з ним у Німеччині, стала на захист Олега Винника. Мовляв, лікуватися поїхав ще до початку повномасштабної війни, а в Україні не перебуває, тому що “немає місця, де жити”.

Дивна заява, якщо зважити, що Ольга Сумська в інтерв’ю неодноразово наголошувала, що квартира співака знаходиться по сусідству з її оселею. Та Барон продовжує стояти на своєму. Мовляв, зірковий чоловік понад 20 років є резидентом Німеччини, тож не втік з України, а просто повернувся додому. До того ж перерахував на передову пів мільйона євро.

Популярне

Схожі статті

Знайшов найсмачніший салат з ковбаси, який обходить навіть олів’є: всього 400 г сервелату, 10 хв – і готово

Цей салат із сервелатом готується всього за 10 хвилин, але виходить настільки смачним, що ви робитимете його на кожне свято. Чудова альтернатива олів'є, якщо хочеться здивувати гостей чимось новим.

Беру 4 перці, але фарширую не цілими, а кружальцями: жодне свято не обійдеться без такої краси та смакоти

Така оригінальна закуска стане справжньою прикрасою столу на свято. Перець фаршируватимемо не цілими плодами, а нарізавши кружальцями. На блюді ця страва має дуже привабливий вигляд.

Чоловік перестав розкидати шкарпетки після 1 фрази: психолог порадив простий трюк, який врятував наш шлюб

Якщо ви постійно повторюєте чоловікові одне й те ж, то справа, ймовірно, давно не в шкарпетках. А тому проблему треба вирішувати якомога швидше, щоб вона не затягувалася і не переростала у щось інше.

Мию підлогу, але не простою водою: додаю 2 ложки цього – блиск, як у готелі, а до ніг більше нічого не липне

Мити підлогу простою водою часто марно: жир і пил залишають тонку плівку, яка потім прилипає до ніг. А гліцерин у правильній кількості може дати чистоту і блиск без слизькості та зайвих розводів.

1 “секрет” при варінні яєць – і шкаралупа злітає сама: жодних подряпин на білку, навіть свіжі так чистяться

Скільки разів ви знімали з яєць шкаралупу разом з білком? Це не дуже гарна ситуація, особливо якщо хочете яйця нафарширувати, а не додати в салат. Та її легко уникнути, якщо користуватися 1 секретом.

2 дерева та 5 кущів потребують обов’язкової обрізки у грудні: якщо немає морозів, беруся за секатор

Навіть у грудні для садівника знайдеться робота. Є кілька рослин у саду, які саме зараз потребують обрізки. Це стосується не лише плодових дерев та винограду, але й декоративних видів.