Ектор Хіменес-Браво торік наважився лягти на операційний стіл. Привід був доволі серйозний – суддя кулінарного шоу “МастерШеф” вирішив отримати пишну шевелюру. Задля цього спочатку чоловіку повністю поголили голову, потім зробили розмітку, й до справи взялися спеціалісти. Шеф-кухар пригадав:
“Рік тому я прийняв рішення змінити своє життя і зробити пересадку волосся”.
Відтоді Ектор жодного разу не пошкодував, що наважився на подібну операцію. Тепер має гарне волосся. Навіть записав відео, як його стрижуть та надають зачісці правильної форми:
“Тепер я почуваю себе впевненішим і щасливішим, бо зробив крок до кращої версії себе”.
Хіменес-Браво подякував спеціалістам з великої літери, які робили втручання. Та дехто з любителів “МастерШефу” не повірили, що після 50 років Ектору знадобилася подібна операція.
Адже колумбієць завжди вирізнявся густим волоссям та бездоганною зачіскою. Отже, підписники Інстаграм-сторінки шеф-кухаря відзначили:
“Ви щось нафантазували тут. Просто постриглися коротко…”
Іншим результат перевтілення Ектора припав до вподоби:
“Зробили це у найкращих професіоналів своєї справи, результат супер!”
Ті, хто в темі, зауважили, що однієї подібної процедури зазвичай буває обмаль. Далеко не всі волосинки приживаються. Тож час від часу доведеться робити все по новій. А це, мовляв, доволі дорого коштує.
“Молодець! Став таким гарним!”
Як бачимо, декому з шанувальників Ектора Хіменеса-Браво його вправи з волоссям припали до вподоби. Траплялися й зауваження, що це, напевно, боляче. Але шеф-кухар не став відкривати усіх нюансів пластики.