facebook

Потап за кордоном щеголяє з новою пасією, а Каменських привертає увагу спідницею, а точніше тим, що під нею

Останнім часом що Потап, що Настя Каменським намагаються усіма можливими в неможливими способами привернути до себе увагу. Потап дає життя старим зітам, а Настя показує найпотаємніше.

Колись гурт “Потап і Настя” гримів на всю країну, а їхні пісні знали всі – від дітей до бабусь. Але в 2017 році цей дует розпався, Настя вирішила будувати сольну кар’єру, а Потап – експериментувати з продюсуванням і своїм чоловічим гуртом MOZGI. От тільки один із них підкорює міжнародні сцени, а інший, ну, продовжує співати старі хіти.

Так, якщо Каменських досі штурмує чарти, то у Потапа ситуація трохи інша. Його сольні треки не стали такими ж вибуховими, як пісні з Настею. Тому на своїх концертах репер вирішив не змінювати традиції та продовжує виконувати старі хіти, тільки тепер із новою партнеркою – молодою співачкою Дар’єю Шевченко.

Потап вперше показав жінку, яка замінила йому Настю Каменських
Потап вперше показав жінку, яка замінила йому Настю Каменських

Дарина поки що не є повноцінною заміною Каменських. Вона скоріше бек-вокалістка, але під час виступів саме вона виконує всі партії, що колись належали Насті. Цікаво, що Шевченко колись мріяла потрапити в команду Потапа на “Голосі країни”, але судді не повернулися до неї. Проте, як виявилося, це не завадило їй у майбутньому співпрацювати з самим репером.

А поки Потап насолоджується життям за кордоном у компанії нової напарниці, Настя не дає про себе забути. Вона виклала серію знімків, на яких показала… що в неї під спідницею. Виявилося, що під спідницею в неї – короткі шорти кольору бургунді.

Співачка одягла їх у поєднанні з сірим джемпером, джинсовим кардиганом, а на стегна зав’язала сорочку. Але найбільше увагу привернуло фото, де Каменських підняла ногу та засвітила все, що мало б залишитися за кадром. Образ доповнили ковбойські чоботи та панчохи в сіточку – елегантно, стильно, інтригуюче.

Настя Каменських, не соромлячись, показала, що у неї під спідницею
Настя Каменських, не соромлячись, показала, що у неї під спідницею

Фанати тут же відреагували в коментарях. Багато хто пише, що розлучення пішло Насті на користь, хоча офіційно про розлучення ніхто не говорив. Ба більше, у недавньому інтерв’ю Юрію Дудю Потап запевнив, що в них із Настею все гаразд, і вони “дивляться в одному напрямку”. Щоправда, сама Каменських цю заяву поки що ніяк не прокоментувала.

Популярне

Схожі статті

Кидаю по 2 гранули у сміттєве відро – і неприємний аромат не з’являється: секрет свіжості за 10 гривень

Аби сміттєве відро не стало джерелом неприємного аромату у вашому домі, експерти радять скористатись наступним лайфхаком. Достатньо кинути у відро декілька гранул.

Перед смаженням натираю рибу 2 краплями – і олія не бризкає: ще й аромат на кухні такий приємний стоїть!

Ваша кухня залишиться ідеально чистою, навіть якщо вам потрібно посмажити 10 кілограмів риби. Весь секрет – у наступній добавці, якою потрібно натерти кожну рибину.

Кладу під подушку 1 листочок – і не “ворочаюсь” уві сні: сон спокійний, як у немовля, а встаю без будильника

Ваш сон стане набагато спокійнішим і міцнішим, якщо подбати про правильний аромат та атмосферу у спальні. Розповідаємо, чим у такому випадку допоможе лавровий лист.

Не можу наїстись: салат з квашеної капусти готую щодня – їмо по 2 миски одразу з сім’єю, вони теж в захваті

Цей салат з квашеної капусти виходить таким смачним, хрумким та ситним, що майже кожен захоче собі накидати ще одну порцію. Готується він за лічені хвилини та з простих і доступних продуктів.

Перед виходом капаю на шапку по 4-5 крапель: голова у теплі, вуха не мерзнуть, не хворію навіть у -30

Багатьом доводиться проводити на вулиці багато часу навіть взимку, а тому питання додаткового утеплення – особливо актуальне. Розповідаємо, як утеплити свою шапку.

Виростити апельсини вдома на підвіконні реально: що зробити взимку, щоб у 2026 році зняти перші власні плоди

Виростити власні апельсини реально навіть у звичайній квартирі. Взимку достатньо правильно підготувати горщик, купити чи навіть самостійно зібрати насіння і забезпечити комфортні умови для росту.