Тоня Матвієнко заміжня за Арсеном Мірзояном і почувається з чоловіком щасливою. Так, раніше він був звичайним працівником заводу у Запоріжжі. Тепер став музикантом і дає купу концертів. Але не заробляє якихось шалених грошей – аби на безбідне життя вистачило.

Натомість раніше в Антоніну закохувалися ледь не олігархи. Під час участі в шоу “Ранок чемпіонів” Матвієнко зізналася, що одного разу отримала від кавалера дуже цінний подарунок:
“До одруження в мене був прихильник. Він мені подарував білу норкову шубу. Заявочка серйозна, але потім ти не знаєш, що з цим робити”.
Артистка була неабияк ошелешена подібним презентом, адже було незрозуміло, куди ходити в такій шубі та як її зберігати. Цінна річ і досі висить у шафі. Нині Матвієнко навіть вдягнути її не може, бо хутряна річ уже не підходить за розміром.

Молодша донька Ніна Матвієнко підростає, тож невдовзі зможе вбратися у матусину норку з ніг до голови. У Тоні 12 квітня день народження. Цього дня Арсен завжди намагається зробити приємний сюрприз коханій. Торік, наприклад, подарував дорогу сукню, про яку дружина давно мріяла.
У серіалі “Скажені сусіди” Мірзоян знявся в одній серії в ролі камео. Там якраз ішлося про заначку від Тоні, яку Арсен приховав у запасці. Сума чималенька – 20 тисяч доларів. Усі ці гроші закоханий чоловік збирався витратити на подарунок для благовірної. Спочатку чоловік начебто загубив цінне колесо з грішми, та потім з’ясувалося, що просто забув його у гаражі. Тож Антоніна без подарунка не залишилася.