facebook

“Ох, яка ж вона непостійна!”: у 40-річної Слави Камінської то біленький, то темненький, то Костя, то Валера

Всі думали, що Слава Камінська зайнята виключно вихованням маленької собачки Куки. Та з'ясувалося протилежне – 40-річна співачка ніяк не може визначитися, хто їй потрібен – Костя чи Валера.

1 квітня Слава Камінська виклала в мережу відео з чоловіком, обличчя якого прикрила смайликом. Якщо подивитися зі звуком, стає зрозуміло, що це Костя, про якого співачка практично нічого не знає.

Можливо, він одружений. Та це особливо Славу не тривожить. Вона певна, що не буде постити Костю, оскільки не виключено, що він черствий. Підписники жваво відреагували на пост зірки.

Слава Камінська не може визначитися – Костя чи Валера

Найперше поспівчували бідоласі Кості. Мовляв, після таких слів йому треба буде податися до монастиря. Інші вважають, що чоловіку просто треба вийти. Урешті підсумували: хлопчина встряв за повною програмою.

Та невгамовна Камінська не довго тримала мовчанку. Виклала портрет красеня, схожого на Маріо Касаса, й оголосила, що це Валера. Мовляв, знаменитість звернулася до ChatGPT, з яким постійно спілкується, і попросила показати, як він виглядає. Ось що отримала у підсумку.

Слава Камінська не може владнати з Кукою

Фани співачки ще не встигли відійти від Кості, а Валера їх узагалі доконав, адже на цей раз зірка не стала приховувати обличчя свого віртуального друга, а показала його у всій красі. Співбесідника зірки назвали симпатичним і, головне, неодруженим.

Та коли Слава викладає в мережу сторіз зі свого власного життя, виявляється, що біля неї зазвичай не Костя і навіть не Валера, а Кука. Ця собачка породи мальтіпу завдає господині купу проблем. Зокрема, Камінська помітила, що у чотирилапої дівчинки почали рости зубки, тоді як молочні ще не випали.

Досвідчені собачники порадили давати пухнастій красуні давати гризти моркву, щоб швидше сточила зайві зубки. Хазяйка запропонувала крихітці кісточку. А коли хотіла її відібрати, бо та стала занадто маленькою в розмірах, Кука стала чинити опір. Ще й повиривала Славі Камінській волосся, коли та займалася фітнесом на килимку.

Популярне

Схожі статті

Знімаю устілки і кладу це в черевики замість них: зігріває ноги навіть у мороз -30

Для того, аби взимку ногам було тепліше під час довгих прогулянок на вулиці, важливо подбати про своє взуття. Розповідаємо, чим краще замінити устілки.

Коли вдома немає світла, беру 1 пусту банку та 200 мл олії: ніколи не думала, що ця штука так добре гріє

Зі звичайної старої банки та рослинної олії ви зможете зробити зручний пристрій для опалення. Розповідаємо, як зробити свічку з підручних матеріалів.

Мама з села відмовилась від голубців після 1 рецепту: ця проста страва реально перевершує все

З капусти та м'ясного фаршу ви можете приготувати немало смачних страв – і це не класичні голубці, а цікавий варіант закуски. Розповідаємо, що краще приготувати.

Економлю час та сили на городі: 5 агротехнічних прийомів, про які варто знати городникам перед сезоном 2026

Щороку городники витрачають купу часу на одні й ті ж речі. Але якщо почати готуватися до сезону 2026 заздалегідь, то потім бігатимете менше, а врожай буде стабільнішим та щедрішим.

Цей рулет обов’язково стане вашим фаворитом до чаю: готую за цим рецептом уже 20 років – смачніше за Roshen

Цей бісквітний рулет виходить ніжним і вологим навіть без просочення. Замісіть правильне тісто, спечіть, змастіть джемом або кремом, скрутіть – і вже за годину матимете ідеальний десерт до чаю.

Ви тільки ПОДИВІТЬСЯ, як ВСЕ БЛИЩИТЬ! Не витрачаю гроші на хімію, а роблю ЗАСІБ ДЛЯ ВСЬОГО ДОМУ сама

Навіщо витрачати гроші на магазинні спреї або гелі, якщо можна самостійно зробити хороший засіб для прибирання всього дому? Причому він буде ефективнішим, дешевшим і без неприємного хімічного запаху.