“Мій серпень – це завжди час спогадів “: Монро, черниця і “щира українка “
Такими словами епатажна Монро почала пост з архівними фотографіями. Знаменитість написала, що напередодні в Інстаграм проводила прямий ефір, де шанувальники попросили влаштувати в онлайні концерт з піснями і стендапом. На це Монро відповіла, що цього було вже досить багато, і запропонувала згадати найяскравіші виступи.
В каруселі травесті-діва прикріпила підтвердження.
https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCDyVO87AlsB%2F&is_from_rle
“Все це було, у величезній кількості, багатьом залишається тільки мріяти. І у мене виходило. Добре, погано, не мені судити, але я завжди виходила на сцену з таким драйвом, що глядача іноді зносило моєї енергетикою “, – пише блогерша .
Вона порівнює себе з антилопою, яка лине тільки вперед. Зараз же концерти невгамовної Монро (так вона сама себе називає) перейшли з режиму реального часу в онлайн – Ютуб, Інстаграм і на ТБ.