Як швидко натерти будь-який сир, щоб він не прилипав і не розсипався: 5 секретних способів

Багато господинь не любить натирати сир на тертці, тому купують вже готовий тертий сир в упаковці. У цій статті ми розповімо 5 секретів натирання сиру, після яких ви більше ніколи не купуватимете готовий тертий сир у магазині.

З натиранням сиру у багатьох господинь бувають проблеми. Якщо твердий сир гарно натирається, то з м’яким і плавленим виникають проблеми. Такий сир прилипає до тертки і злипається між собою, утворюючи комки. Втім, є 5 секретних способів натирання такого сиру, якими користуються досвідченні домогосподарки і шеф-кухарі ресторанів.

Спосіб 1

Натріть тертку пензликом або просто пальцями рослинною олією. Це не дозволить сиру прилипати до тертки і він не буде склеюватись між собою.

Як швидко натерти будь-який сир, щоб він не прилипав і не розсипався
Як швидко натерти будь-який сир, щоб він не прилипав і не розсипався

Якщо вам потрібно натерти великий шматок сиру, то змащувати тертку потрібно декілька разів. Слідкуйте, коли сир почне налипати на тертку – змастіть її ще раз рослинною олією.

Уже натертий сир можна заморозити і пізніше використовувати для піци чи пасти.

Спосіб 2

Натираючи сир, виберіть правильний напрямок. Тріть сир лише зверху до низу, тоді він буде менше злипатися.

Спосіб 3

Натирайте сир одразу в тарілку, яку потрібно притрусити сиром. Так роблять досвідчені кулінари у ресторанах. Тріть сир одразу на піцу, пасту чи в тарілку з салатом. Тоді сир рівномірно розподілиться по страві і не матиме змогу склеїтись між собою.

Як швидко натерти будь-який сир, щоб він не прилипав і не розсипався

Спосіб 4

Найкращий спосіб натерти м’який або плавлений сир – покласти його перед цим на 10 хвилин у морозильну камеру. Сир трішки затвердіє і буде гарно натиратися і не липнути до тертки. Натирайте сир одразу, як виймете його з морозильної камери і відразу притрушуйте ним страву. Якщо робити це повільно, то сирна стружка може розтанути і склеїтись між собою.

Спосіб 5

Твердий сир можна натирати не лише на класичну тертку. Спробуйте овочерізку чи спеціальний ніж для сиру. Таким чином можна отримати тонку сирну стружку красивої форми, яка ідеально підійде для прикрашання салатів. Так, такі сирні пластинки ідеально підійдуть для прикрашання традиційного салату “Цезар”.

Схожі статті

Це найсоковитіший стейк зі свинини, який я коли-небудь їла: смажу м’ясо тепер тільки так. Краще, ніж шашлик

Спробуйте надзвичайно смачний глазурований стейк зі свинини. Як приготувати цю смакоту швидко та без зайвих зусиль — читайте в нашому матеріалі.

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.