Просто залийте цим пшоно – і воно не буде гірчити: кулінарний лайфхак, який допоможе приготувати смачну вечерю

Пшоняна каша є доволі популярною, втім для того, щоб приготувати її смачно, потрібно знати декілька секретів. Розповідаємо, що робити, аби готова каша не гірчила

Одна з найпопулярніших круп – пшоняна, а користується вона таким попитом через свій хімічний склад. Так, каша містить велику кількість корисних мікроелементів та речовин, а її споживання, за словами експертів, позитивно впливає на організм. Втім, існує одна неприємність – каша після приготування може дещо гірчити.

Відомий український кулінар і ресторатор Євген Клопотенко розповів, чому насправді готова крупа має гіркий присмак і що з цим робити. За словами зіркового кулінара, гіркий смак у пшона з’являється після тривалого зберігання. Якщо залишити крупу у хаті більш ніж на рік, вона може дещо змінити свій смак. Втім, виправити це доволі просто.

Євген Клопотенко розповів, чому каша гірчить та що робити, аби вона була смачною
Євген Клопотенко розповів, чому каша гірчить та що робити, аби вона була смачною

Перед початком приготування, за порадами відомого українського кулінара, потрібно підготувати безпосередньо крупу. Для цього промийте її під проточною водою, використовуючи сито. Робіть це ретельно та уважно, аби вимити весь пил і бруд. Потім потрібно поставити чисту воду на вогонь, довести її до кипіння та залити окропом пшоно.

Залиште пшоно, залите окропом, на 15 хвилин. Після цього обережно злийте воду та почніть готувати кашу. За словами Євгена Клопотенка, така проста маніпуляція допоможе позбутись від неприємного присмаку в крупи, що з’являється після тривалого зберігання каші.

Популярна пшоняна каша може почати гірчити, якщо зберігати її понад рік
Популярна пшоняна каша може почати гірчити, якщо зберігати її понад рік

До слова, відомий український кулінар і ресторатор зазначив, що такий лайфхак з окропом можна використовувати не лише у випадку з пшоном. Євген Клопотенко запевняє, що гаряча вода допомагає позбутись гіркого присмаку в будь-якої каші.

Схожі статті

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.

Як змінювався Святослав Вакарчук кожні 10 років своєї кар’єри: від стиляги з боб-каре до сивого бороданя

На перший погляд, здається, що Святослав Вакарчук завжди виглядає однаково – джинси, футболка. Якщо передивитися зіркові архіви, стане зрозуміло, артист переживав зміни в образі, до того ж суттєві.