Коли термометр показує +30 і більше, можна охолодитися не лише ззовні, але й зсередини: несподівані лайфхаки

Літо цьогоріч видалося дуже спекотним. Тому кожному хочеться охолодитися будь-яким можливим способом. Робити це потрібно не лише ззовні, але й зсередини. Отже, читайте корисні лайфхаки.

Чорне не надягати

Покращити свій стан у спекотну днину можна навіть за допомогою одягу. Забудьте про джинси та маленькі чорні сукенки. Відкиньте якнайдалі синтетику. Вбирайтеся виключно у білий, жовтий, блакитний, рожевий одяг. Саме він спроможний відбивати сонячні промені. До того ж тканини мають бути натуральними – льон, бавовна.

Як охолодити організм у спеку зсередини

Холодні вени

Не дивуйтеся. Організм можна охолоджувати навіть зсередини. Задля цього дістаньте з морозилки лід чи якісь заморожені продукти й прикладайте їх до місць, де вени підходять найближче до шкіри – на шиї, згинах ліктів чи колін, під пахвами. Звісно, на вулицю з замороженою куркою не вийдеш. Тоді просто намочіть шалик і накиньте на плечі. Відразу стане легше.

Холодний шлунок

Існують продукти, яким під силу знизити температуру людського тіла. Тож бажано у найгарячіші дні відмовитися від білкової їжі, яка підсилює метаболічне тепло, на користь фруктів-овочів. Червоний перець здатен провокувати потовиділення, що призводить до охолодження організму. Ананас під час переварювання зменшує кількість тепла в кишківнику, а кориця здатна охолодити шлунок.

Як охолодити організм у спеку зсередини

Кофеїн під табу

Пити у спеку треба багато, оскільки волога з організму випаровується ударними темпами. От тільки від кави, чаю та енергетиків бажано відмовитися зовсім хоча б тимчасово. Ці напої є діуретиками, а значить, їх вживання призводитиме до ще швидшого зневоднення.

Як охолодити організм у спеку зсередини

Будьмо не будемо

Алкоголь, як і кава, має діуретичні властивості. Ця рідина не призведе до охолодження організму та насичення його життєдайною вологою. Швидше навпаки. Тож якщо немає можливості відмовитися від випивки, то хоча б перед цим випийте якомога більше води. І в процесі пиятики робіть паузи на безалкогольні коктейлі.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.