5 дивних і несподіваних фактів звичайному житті сучасного світу

Часом буває таке, що на дітей пильну увагу звертають не тільки батьки або держава, а й вчені. Давайте сьогодні дізнаємося, які останні дослідження були присвячені питанням дитинства.

У Данії від батьківства начальника залежить зарплата всіх працівників

Відповідно до останніх досліджень датських і американських вчених було доведено, що після того як в родині керівника компанії народжується дитина, зарплата співробітників компанії скорочується на 0,2%. Хочеться відзначити, якщо у начальника народжується син, то його зарплата автоматично збільшується більш, ніж на 6%, якщо народилася дочка, то більше, ніж на 3%.

Дослідження проходили більше 10 років і засновані на даних про 18 тисячах топ-менеджерів.

Від чого залежить характер китайських дітей

Декілька десятиліть тому на території Китаю була введена політика, що в одній сім’ї повинен рости тільки одна дитина. В такому випадку діти стають безвідповідальніше, не схильними до суперництва, що не надійними і песимістичними. Крім цього фахівцями було доведено, що у дітей без рідних братів і сестер розвивається синдром маленького імператора.

В даному дослідженні брали участь 420 тисяч жителів Китаю. Зараз влада рекомендує молодим батькам мати двох дітей.

Чому кар’єра в США залежить від шкільної популярності

Після проведених досліджень американські фахівці прийшли до висновку, чому все-таки залежить успіх у дорослому житті. На їхню думку успіх у дорослому житті залежить не від вроджених якостей або характеру, а саме від соціальних навичок, які були придбані в шкільні роки.

Не секрет, що всі набуті навички згодом застосовуються у професійній діяльності. Саме тому, старшокласники, які свого часу були популярними в школі, через роки заробляють значно більше своїх однокласників.

Чи справді в Німеччині вагітність є заразною

За останніми даними вчених, вагітність може бути заразною. Вся справа в тому що якщо одна жінка на роботі народила дитину, існує велика ймовірність того, що її колеги також забеременеют.

Правда, така можливість може бути тільки в тому випадку, якщо серед колег мінімальна різниця у віці.

Чому в Великобританії з моди вийшло звичайне читання книг

На сьогоднішній день в Великобританії все менше батьків читають звичайні книги. Після проведення опитування серед дітей у віці від 8 до 16 років з’ясувалося, що третина опитаних дітей жодного разу не бачила свого батька з книгою. Така ж плачевна ситуація і з матерями, близько 15% опитаних ніколи не бачили своїх мам з книгами.

На жаль, кожна сьома дитина жодного разу в своєму житті не був у книжковому магазині, а кожен 10 – не прочитав жодної книжки.

Але британці активно слухають аудіокниги и читають онлайн.

 

Популярне

Схожі статті

Зі сторони щаслива пара, а насправді – аб’юзивні стосунки: Оля Полякова пригадала нездорові ревнощі обранця

Зірки шоу-бізнесу часто стають об'єктом уваги не лише завдяки своїм талантам, але й через особисті історії з їхнього життя. Так, приклад Олі Полякової нагадує всім про важливість самоповаги.

Буряковий квас: автентичний рецепт 100 річної давнини знайшла в бабусиній шухляді. Ось як харчувались предки

Сьогодні ми все більше звертаємося до рецептів минулих століть, прагнучи відчути автентичний смак страв, які готували наші предки. Один з таких рецептів — буряковий квас.

Оля Фреймут показала підрослу старшу дочку Злату, яка емігрувала у США: стала вишуканою красунею та схудла

Оля Фреймут, відома українська телеведуча, поділилася з шанувальниками зворушливим сімейним моментом. У своєму Instagram вона опублікувала фото зі старшою дочкою Златою, яка переїхала до США.