Дихати горілкою або настоянкою кінського гною: що радить доктор Комаровський і чому звичайний лікар став таким популярним?

Author name 28 Листопада 2020 в 18:11

Поділитися статтею

Доктор Комаровський - цікава особистість, яка прославилася на всю Україну своїм лікуванням
Доктор Комаровський – цікава особистість, яка прославилася на всю Україну своїм лікуванням

Лікувати ГРВІ провітрюванням кімнати, або все ж відвести дитину до лікаря? Чи допомагає часник проти коронавірусу? На ці питання вам відповість доктор Комаровський, найвідоміший лікар країни, який веде свій багатомільйонний блог.

А ще він абсолютно точно знає як сповивати дітей, чому корисно грудне вигодовування, і як виявити симптоми будь-якого дитячого хвороби на ранніх стадіях. Лікаря-педіатра Євгена Комаровського називають українським доктором Споком. У сторінок популяризатора медицини в соцмережах передплатників більше, ніж у будь-якого з політиків.

Що ж такого особливого знає Комаровський, чого не знають інші?

Секрети Доктора Комаровського
Секрети Доктора Комаровського

Насправді, доктор Євген Олегович Комаровський – звичайний лікар із Харкова. Він працював на швидкої, потім в педіатрії, а потім став головою відділення. Кар’єрне зростання дозволив відкрити свою клініку, а потім з’являтися і на центральних телеканалах.

Зараз він веде в Інстаграм і в Ютубі свій блог. У Інстаграм на нього підписані майже дев’ять мільйонів чоловік, що є українським рекордом – це навіть більше, ніж у епатажного Олега Ляшко, і майже стільки ж, скільки у президента України Володимира Зеленського.

Повний сюжет про особисте життя доктора, про його навчання і кар’єру на ТБ, про книги та наукової діяльності – дивіться в нашому відео на Ютуб-каналі “Одна хвилина “.

До слова, у нас на YouTube ви можете знайти сюжети про найвідоміших зірок російського та українського шоу бізнесу. Також в коментарях пропонуйте свої теми, і ми обов’язково до них прислухаємося.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею