Хресна моєї дочки забрала у мене чоловіка: тепер я мати-одиначка, а у дитини немає батька

Author name 12 Січня 2021 в 20:01

Поділитися статтею

Хресна моєї дочки забрала у мене чоловіка
Хресна моєї дочки забрала у мене чоловіка

Історія жінки, яку зрадила хрещена її дитини. А щоб ви порадили головній героїні, яка залишилася одна з дочкою?

Навіть подумати не могла, що всі сварки з чоловіком через неї. Вона все ретельно продумала, а чоловік мені не вірив. Вона надсилала квіти кур’єром, де була записка “Дякую за вечір. Потрібно повторити”, тільки тоді, коли вдома був чоловік. Як ви розумієте, після робочого дня мене не чекала смачна вечеря. Чоловік вимагав пояснень і не вірив жодному слову. Але «сюрпризи» на тому не закінчувалися.

Одного разу коханий знайшов чоловічі труси під диваном, коли грався з дочкою. Я й гадки не мала, чиї вони і як взагалі тут опинилися. Щоб хоч якось уникнути скандалу, я сказала, що це брата, який жив у нас два тижні. Чоловік одразу ж зателефонував йому і попросив приїхати. Мій брат усе зрозумів, але не до кінця. Він вибачився і забрав “свої” боксери, а мені перед відходом порадив бути обережною. Я спочатку навіть повірила, що це дійсно він забув. А ось після цих слів, у мене як ніби зупинилося серце.

Чоловік почав мене все більше підозрювати у зраді. Якось невідомий номер надіслав йому скріншот листування, де, як ніби я домовилася з іншим чоловіком зустрітися пообідати. Чоловік навіть з роботи відпросився і прибіг в це кафе. У цей час я обідала з подругою по роботі. Знову сварка. Він просто накричав і поїхав. А ввечері я побачила порожню шафу. Він зібрав речі і відключив телефон.

 ""

Не знаючи що робити, я зателефонувала подрузі і запросила її додому. Вона хрещена моєї дочки. Ми знайомі ще зі студентських років і разом пережили багато. Коли вона приїхала, я все їй розповіла. Вона почала мене заспокоювати, а потім проговорилася, що кілька разів бачила мого чоловіка з іншою жінкою. Подруга запевняла, що він сам мені зраджував. А всі скандали були для того, щоб знайти причину і кинути мене. Я все обдумала і незабаром подала на розлучення.

Через два місяці мені подзвонила колишня свекруха і повідомила, що хрещена моєї дочки збирається заміж за її сина. Тобто за мого колишнього чоловіка. Нарешті я все зрозуміла. Тепер ясно стало, звідки всі ці записки.

Мені вдалося зустрітися з чоловіком, але він просто сміявся з моїх слів. Він не вірив і казав, що подруга попереджала про це. Також він сказав, що вони вже чекають дитину.

Тепер я не знаю, що мені робити. Як пояснити маленькій дочці, де її батько і чому хрещена мама більше не приходить у гості?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею