Як зараз виглядають близнюки, які народилися з різним кольором шкіри?

Зазвичай близнюків видно здалеку, так як вони дуже схожі. Але ці сестри-близнюки мають шкіру різного кольору. Звичайно, їм спочатку не вірять. Тому дівчата показують свідоцтво про народження.

Унікальні дівчатка народилися в 1997 році у Великобританії. Їхній батько Вінсон європеєць, а мати Донна наполовину ямайка. Сестер звуть Люсі і Марія Ейлмера. Перша з дівчат має світлу шкіру і руде волосся, а друга – смуглява шатенка.

Різнобарвні близнюки Люсі і Марія Ейлмера в дитинстві Незвичайні сестри-близнючки

У жінки був ступор, коли вона побачила своїх новонароджених малят. Спочатку вони з чоловіком чекали одну дитину, але потім лікарі сказали, що будуть близнюки. Усі очікували побачити ідентичних дітей, і ніхто не думав, що вони будуть настільки різними і унікальними.

Ніякі вони не близнюки і навіть не двійнята, – подумали ви. Але медицина говорить так: «Близнюки – це дві і більше дитини, які разом росли в утробі матері і практично одночасно з’явилися на світ. Двійнятами прийнято називати різнояйцевих близнюків, а однояйцевих – просто близнюками», – повідомляє портал Wday.

Тому Марія і Люсі є близнюками, так як для зачаття використовувалася тільки одна яйцеклітина.

Близнюки з різним кольором шкіри

«Ніхто не вірить, що ми близнюки, тому що я біла, а Марія темна. Ми можемо одягнутися однаково, але ми все одно не схожі, навіть на сестер, не те щоб на близнюків. Коли ми познайомилися з нашими новими друзями, вони не могли повірити, що ми сестри. Тому попросили нас показати наші свідоцтва про народження, щоб довести, що ми близнюки», – розповідає светлокожая сестра.

Дівчата не тільки різні зовні, але і всередині абсолютно не схожі. У них різний стиль одягу і погляди на життя.

Люсі, яка з рудим волоссям, сором’язлива і захоплюється дизайном. А Марія більш впевнена і відкрита дівчина, яка вивчає психологи і право.
У сестер-близнюків є старші брати і сестра. У всіх дітей шкіра, як у мами. Тільки Люсі народилася світлішою навіть за тата.

Сім’я Елмейр

Фахівці кажуть, що шанс народити двоколірних близнюків дорівнює 1 до 500. Люсі і Марія дуже незвичайні близнюки, але вони близькі з самого народження. Вони відчувають і розуміють один одного без слів.

Дівчата раді, що це сталося саме з ними. Люсі зазначила: «Коли у тебе є близнюк, зовсім не схожий на тебе, люди ніколи тебе з ним не плутають, і це чудово».

Сестри-близнята Люсі і Марія

Популярне

Схожі статті

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.

Два титани, дві легенди української естради: що об’єднує Святослава Вакарчука та Олександра Пономарьова

Два видатних українських артисти, Святослав Вакарчук та Олександр Пономарьов, — яскраві приклади того, які, попри різні музичні жанри мають чимало спільного.