Вони навіть не мріяли про таке життя: жінка прихистила шістьох собак-інвалідів (Фото)

Жінка з Америки забрала з притулку шість собак з інвалідністю. У тварин з'явилася не тільки сім'я, але і запасні «лапи».

Усі любителі домашніх тварин хочуть собі красивих і здорових кошенят і собак. Тому проблемні і хворі чотирилапі друзі часто залишитися в притулках. Але їм теж потрібна любов і турбота. Незважаючи на деякі їх особливості, вони звичайні вихованці. Вони також будуть чекати, і любити свого господаря.

Трейсі Фаулер виявилася жінкою з величезною душею і серцем. Американка забрала з притулку шість собак, у яких були проблеми зі здоров’ям. Кожному з песиків потрібен був особливий догляд, але це зовсім не збентежило Трейсі. Вона зуміла подарувати всім тваринам щасливе життя, яке вони так потребували.

Трейсі Фаулер з собакою

Американка завжди любила собак. Колись у неї був пес, але він хворів і незабаром помер. Щоб легше пережити втрату, Трейсі взяла 2-х вівчарок і не змогла зупинитися. Зовсім скоро дівчина забрала ще шість собак-інвалідів з притулку. Зараз у неї вісім чотирилапих друзів, які дуже люблять свою добру господиню.

У колишніх жителів притулку було непросте життя. Усі вони паралізовані і не могли самостійно ходити. Але небайдужа жінка знайшла вихід: вона купила спеціальні коляски, які замінили собакам лапи.

Собаки граються Тепер тварини можуть самостійно ходити

Можна тільки уявити, що відчували тварини. Вони вже не сподівалися на таке щасливе життя, але Трейсі змінила їх долю. Собаки пересуваються за допомогою візка, але він зовсім не заважає їм грати і бігати цілими днями.

Фаулер упевнена, що інвалідність у тварин не повинна лякати людей. Це не привід не звертати на них увагу. Вони такі ж, як звичайні собаки. Їм також потрібна любов і сім’я.

Жінка прихистила шістьох собак-інвалідів

Популярне

Схожі статті

Джамала стала мамою втретє: як виглядає новонароджений малюк і яке ім’я підібрали щасливі багатодітні батьки

У родині Джамали сталася щаслива подія – співачка народила третю дитину. Тепер разом із чоловіком Бекіром Сулеймановим стали багатодітними батьками трьох синів-красенів.

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.