Загальна довжина 3,5 метрів: як виглядають і живуть мама з дочками, які ніколи не стриглися (ФОТО)

Дочкам так сподобалося мамине волосся, що вони також відмовилися стригтися. У 43-річної жінки локони дістають майже до п'ят.

Ще в підлітковому віці американка Тере Лін Светлечіч Рассел вирішила не стригти волосся, і вже більше 25-років жінка не порушує своє правило. Своїм вчинком вона надихнула трьох дочок, які також відмовилися від стрижки.

Мама и дочки отрастили 3,5 метра волос
Мама і дочки відростили 3,5 метра волосся

Сімейство “Рапунцель” разом виглядає дуже ефектно. Загальна довжина їх волосся становить 3,5 метрів. Щоб помити таке волосся, жінці доводиться опускатися на коліна, оскільки вона може впасти від важкості мокрої шевелюри.

Женщина с длинными волосами
Жінка з довгим волоссям

Мити і доглядати за такою копицею волосся нелегко. Тільки для одного миття потрібно використовувати чверть флакона кондиціонера для волосся, а на розчісування потрібні годинни.

Длинные и густые волосы
Довге та густе волосся

Волосся виглядає дуже красиво, але в звичайному житті з ним не просто. Багато хто може випадково наступити на локони, так як вони у жінки майже п’ят.

 "" Незважаючи на складності, Тере Лін Светлечіч Рассел не планує стригтися. Завдяки її шевелюрі вона познайомилася зі своїм чоловіком, який у захваті від її довгого волосся.

 ""

Мама з дочками вже кілька років беруть участь у конкурсі “Найдовший кінський хвіст” і завжди займають призові місця.

Поділитися статтею

Зараз читають

Благовіщення - звичаї, традиції, прикмети

Благовіщення – народні традиції та звичаї

У цей благословенний день прийнято відпочивати і вдаватися до роздумів про свою долю в цьому світі і про душу, а також дотримуватися звичаїв.
Ангел охоронець

Як розмовляти зі своїми ангелами. Це просто!

Наші ангели-хранителі втручаються і захищають нас від шкоди. Їх завдання - захищати нас, і їм не потрібно на це дозвіл.
Сніданок з яєць

(Відео) Чудовий сніданок за 10 хвилин з яєць. Домашні просять готувати його щоранку!

Якщо ви спробуєте приготувати на сніданок блюдо з яєць за цим рецептом, то побачите, що вчинили правильно. Ваші домашні відразу оцінять це нововведення і проситимуть готувати так щоранку.
Сергій Притула - його перший шлюб: всі подробиці

Як виглядає перша дружина Сергія Притули, і чому вони розлучилися? Подейкують, що ведучий її...

Першою дружиною шоумена Сергія Притули була Юлія Андрейчук. У 2008 році у них народився син Дмитро. Але чомусь їх сімейне життя тривала досить довго.

Популярне за тиждень

Популярне