Загальна довжина 3,5 метрів: як виглядають і живуть мама з дочками, які ніколи не стриглися (ФОТО)

Дочкам так сподобалося мамине волосся, що вони також відмовилися стригтися. У 43-річної жінки локони дістають майже до п'ят.

Ще в підлітковому віці американка Тере Лін Светлечіч Рассел вирішила не стригти волосся, і вже більше 25-років жінка не порушує своє правило. Своїм вчинком вона надихнула трьох дочок, які також відмовилися від стрижки.

Мама и дочки отрастили 3,5 метра волос
Мама і дочки відростили 3,5 метра волосся

Сімейство “Рапунцель” разом виглядає дуже ефектно. Загальна довжина їх волосся становить 3,5 метрів. Щоб помити таке волосся, жінці доводиться опускатися на коліна, оскільки вона може впасти від важкості мокрої шевелюри.

Женщина с длинными волосами
Жінка з довгим волоссям

Мити і доглядати за такою копицею волосся нелегко. Тільки для одного миття потрібно використовувати чверть флакона кондиціонера для волосся, а на розчісування потрібні годинни.

Длинные и густые волосы
Довге та густе волосся

Волосся виглядає дуже красиво, але в звичайному житті з ним не просто. Багато хто може випадково наступити на локони, так як вони у жінки майже п’ят.

 "" Незважаючи на складності, Тере Лін Светлечіч Рассел не планує стригтися. Завдяки її шевелюрі вона познайомилася зі своїм чоловіком, який у захваті від її довгого волосся.

 ""

Мама з дочками вже кілька років беруть участь у конкурсі “Найдовший кінський хвіст” і завжди займають призові місця.

spot_img

Схожі статті

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!