Японець незвичайним способом за два роки заробив 30 мільйонів ієн: робота мрії – “нероба”

Author name 4 Лютого 2021 в 09:02

Поділитися статтею

Японець став професійним неробою
Японець став професійним неробою

Японцеві набридла його нудна робота, і він вирішив просто нічого не робити. Хлопець знайшов незвичайний спосіб заробляти гроші, який виявився дуже затребуваним.

36-річний Седзі з Японії одного разу прийняв рішення більше не вставати щоранку на роботу в офіс, яку він, м’яко кажучи, не любив. Він просто звільнився і став “професійним неробою”.

Хлопець за освітою фізик кілька років редагував підручники. Він так втомився від нудної роботи редактора, що взяв і просто звільнився. Потім японець написав у соціальній мережі вельми незвичайне оголошення.

Седзі запропонував стати компаньйоном, другом, співрозмовником і помічником у будь-якій справі. При цьому він не збирався нічого складного робити. Міг тільки їсти, слухати, іноді розмовляти, ходити разом в кіно або на шопінг, грати в ігри, подорожувати. Такий собі ідеальний друг, який вислухає і не засудить, завжди підтримає і допоможе позбутися від самотності.

Незабаром з’ясувалося, що багатьом людям потрібна хороша компанія, за яку вони готові платити гроші. Охочих було стільки, що японець за два з половиною роки накопичив 30 мільйонів ієн (близько 7 млн грн).

Після того, як Седзі вирішив не працювати ні дня, його життя кардинально змінилася. Він завжди прокидався з гарним настроєм, адже не потрібно нікуди бігти. Кожен день став особливим і непередбачуваним.

Японець за два з половиною роки заробив 30 мільйонів ієн
Японець за два з половиною роки заробив 30 мільйонів ієн

Дивний спосіб, аби заробляти гроші на життя. Ти не працюєш, а тобі все рівно платять. Бути багатим ледарем, напевно, мріє кожен.

А ви б змогли стати тимчасово “кращим другом” за гроші?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею