Дві Примадонни шоубізу: Пугачова подарувала квартиру автору “Арлекіно”, а Тіна Кароль – хлопчику з Маріуполя

Успішні знаменитості, що непогано заробляють, можуть собі дозволити будь-який каприз. А якщо хочеться зайнятися благодійністю, то не розмінюються на дріб'язок, а відразу дарують цілі квадратні метри житла.

Алла Пугачова

Примадонна проявила справжнє милосердя стосовно автора пісні, яка вивела її в люди. Зірка придбала чоловіку житло. Насправді композицію “Арлекіно” написав болгарин Еміл Дімітров. Сталося це задовго до 1975 року, коли на конкурс “Золотий Орфей” приїхала нікому не відома співачка.

Алла Пугачова подарувала квартиру автору слів Арлекіно

Для виступу Аллі Пугачовій конче потрібна була болгарська пісня. І тут сталося диво. Якийсь незнайомець простягнув співачці аркуш паперу, запропонувавши скористатися за потреби. Російськомовний текст пісні не зовсім відповідав нотам, тому підрихтувати його взявся Борис Баркас. Пісня прославила співачку, в одну мить зробивши зіркою всесоюзного масштабу.

Відтоді Пугачова не спілкувалася з Баркасом, гадаючи, що чоловік мешкає за кордоном. Згодом Алла Борисівна, дізнавшись, що її рятівник спився, бомжує й перебуває в дуже жалюгідному стані, придбала йому житло. От тільки пожив Борис у ньому всього кілька місяців. Його не стало у 2007 році. Квадратні метри залишилися за дружиною та донькою поета.

Тіна Кароль

Пугачова дала путівку в життя українці, вручивши виконавиці іменну зірку на конкурсі “Нова хвиля” в Юрмалі. Тож Тіна в усьому намагається наслідувати Примадонну. На своїх концертах Кароль завжди читає записки 9-річного мешканця Маріуполя, якому довелося цілий місяць провести в окупованому місті.

Тіна Кароль подарувала квартиру хлопчику з Маріуполя

Першим на Україну прорвався дідусь хлопчика, який і опублікував сторінки зі щоденника Єгора. А артистка вирішила придбати родині квартиру, тож разом із мамою та дідусем хлопчик опинився на Івано-Франківщині, де тепер мешкатиме у власній квартирі.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?