Донька Зеленського навчається в Україні, а сини Гончаренка та Ющенка – ні: які професії здобувають нащадки

Допоки політики вершать долю України, їхні діти підростають й закінчують шкільне навчання. Настав час вступати до вишу. Де навчаються нащадки Зеленського, Ющенка, Гончаренка?

Олексій Гончаренко

Народний депутат від “Європейської солідарності” активно просуває європейську інтеграцію України. От і сина Олексія віддав на навчання до Західної Європи. 17-річний первісток тепер опановуватиме менеджмент в Амстердамському Університеті. Звісно, татуся не можуть не тішити подібні успіхи сина:

“У 17 років вчитися в одному із найкращих університетів Європи – це дуже круто! Дуже ним пишаюсь”, – похвалися Гончаренко в соцмережі.

Олексій Гончаренко відвідав сина-студента в Амстердамі

Коли народний обранець їздив у ПАРЄ представляти нашу країну, то заразом навідався й до сина. Молодшому Кирилу можна сміливо брати приклад зі старшого брата.

Віктор Ющенко

Несамовито гордиться своїм молодшим нащадком і третій президент України. Віктор Андрійович хвалиться, що Тарас потрапив у 1% найрозумніших дітей на всій планеті. 19-річний юнак мав пропозиції з десятка найпрестижніших університетів. Тож було з чого обирати.

Віктор Ющенко відправив найменшого сина на навчання до Америки

Нині президентський нащадок гризе граніт науки в США. Його виш пов’язаний з ракето- та літакобудуванням. Тарасик з дитинства цікавився технічними науками, а найулюбленішою іграшкою в нього була прозора модель двигуна внутрішнього згоряння, подарована татусем.

Володимир Зеленський

Доньці чинного президента вже минуло 19 років. Звісно, місцеперебування Олександри, як і інших членів родини, тримається в суворому секреті. Дівчина не викладає світлин у соцмережах і не спілкується з колишніми подругами.

Олена Зеленська запевняє, що донька навчається в українському виші

Мама Олена Зеленська привідкрила таємницю, сповістивши, що старша дитина навчається в українському виші. Олександра переживала, як її сприймуть одногрупники у зв’язку зі статусом доньки керманича країни. Та врешті все владналося. Дівчина вдало склала вступні іспити й знайшла нових друзів.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?