Скільки двійників є у Володимира Зеленського? Достеменно відомо про двох: американського та італійського

Деякі люди навмисне заводять собі двійників, щоб ввести в оману. Але є й такі, що ні сном, ні духом не знають про існування людей, схожих на них як дві краплі води. Мова про Володимира Зеленського.

В мережі можна побачити людей, що зовні нагадують чинного президента України. Особливо яскраво серед них проявили себе двоє персонажів.

Італійський двійник

Луїджі мешкає в Італії та знімає веселі ролики для TikTok. Коли ці відео потрапили на очі українцям, всі просто ахнули, наскільки велика схожість між італійцем та українським президентом.

Оцініть схожість з президентом

Відтоді підписників з України в чоловіка значно додалося. Луїджі довго не міг втямити, чому коментатори час від часу почали його величати “сеньйором Зеленсьоне”. А коли розібрався, то й контент став підбирати відповідний, аби розвеселити новачків.

Двійник Володимира Олександровича, напевно, не дуже обізнаний з українським шоубізом, тому взяв за основу найбільш розкручені в Європі композиції з “Євробачення”. Луїджі станцював під “Шум” Go_A та Dancing Lasha Tumbai Вєрки Сердючки.

Технічно гопак вийшов так собі, але українці все одно були в захваті, зрадівши що вдалося “українізувати” італійця і зробити його “нашим козаком”.

Американський двійник

Треба ж було Дмитру Ступці вивезти родину до Америки, щоб дружина Поліна Логунова зрадила його з першим-ліпшим американцем, як дві краплі води схожим на нашого президента!

Поліна почала зустрічатися з 36-річним Джорджем, власником маркетингової компанії. Чоловік має двох синів від колишньої дружини. Та не подробиці любовного трикутника найбільше вразили українців.

Всі були шоковані зовнішнім виглядом нового бойфренда Логунової. Він же схожий на Зеленського! І цього не можна не помітити.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?