Затяті холостяки: Володимир Кличко, Євген Клопотенко, Олексій Дурнєв не поспішають стати на весільний рушник

За статистикою, жінок набагато більше, аніж чоловіків. А представники сильної статі ще й неначе знущаються – не знаходять собі пари до душі, перебуваючи в статусі затятих холостяків.

Володимир Кличко

Нині боксеру-чемпіону 47 років. А в шлюбі він перебував усього 2 роки. Молодику не минуло ще й 20, коли побрався з моделлю Олександрою Авізовою. Та ці стосунки швидко зійшли нанівець. Тож останню чверть віку в паспорті Володимира не було жодної позначки про шлюб.

Холостяк Володимир Кличко

Хоча Кличко ніколи не вів монахський спосіб життя. Найгучнішим його романом, що тривав майже десятиріччя з певними перервами, були стосунки з Хейден Пенетьєр. Американська Дюймовочка навіть народила коханому донечку Каю Євдокію у 2014 році, але обручки на пальчику від спортсмена так і не дочекалася.

Євген Клопотенко

Відомий телекухар у свої 36 років жодного разу не відзначився у рацсі. Якщо переможець шоу “МастерШеф” й починає стосунки з дівчиною, то відразу попереджає, що це нічого суттєвого не означає.

Холостяк Євген Клопотенко

Мовляв, зустрічатимуться час від часу, а він своєю чергою ходитиме на побачення з іншими. Якщо подібна ситуація влаштовує, вона має пристати на подібні умови. Як бачимо, поки що такої сміливиці не знайшлося. Тож Євген готує сніданки зазвичай на одну особу.

Олексій Дурнєв

37-річний блогер ідеально висміює русню у своїх програмах на Ютубі. Певно, до дівчат ставиться з такою ж часткою скепсису, оскільки стосунки з представницями слабкої статі тривають в Олексія не довше двох тижнів.

Холостяк Олексій Дурнєв

Ровесницями Дурнєв не цікавиться. Йому до вподоби дівчата, молодші хоча б на 10 років. Та й у 25-річних він уже не закохується. Так, відчуває короткотривалий потяг, який дуже швидко розсіюється під час спілкування.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.