Кулінар із “МастерШеф” Євген Клопотенко назвав розмір своїх заробітків: від цієї суми захоплює подих

Виявляється, навіть кухарі можуть бути мільйонерами. Принаймні Євген Клопотенко, відкривши суму своїх заробітків, неабияк ошелешив своїх прихильників.

Амбасадор українського борщу Євген Клопотенко поспілкувався з представниками Forbes, сповістивши, скільки грошей отримує від реклами та публікації зображень шеф-кухаря. Укупі з соцмережами, сайтом та книжками українець отримує близько 24 мільйонів гривень за рік чистого прибутку. Обороти ж бізнесу вираховуються цьогоріч 160 млн грн, а наступного року мають зрости практично удвічі.

Лише від реклами Євген Клопотенко отримує 24 млн грн щорік

Таким статкам холостяка можна лише позаздрити. Найбільше прибутку приносить столичний ресторан “100 років тому вперед”. Це на цей момент. Надалі, певен успішний бізнесмен, за заробітками висунеться на перше місце ферма, фуд-сервіс, що дає можливість замовити послуги шеф-кухаря, та інвенти.

Євген є співзасновником прибуткового ресторану, а ще у мережі є бістро “Інші”, “Інші.Бар”, “Полтава”. Невгамовний Клопотенко також має уявлення й бере активну участь у медіабізнесі, кейтерингу, організації інвентів, створенні продуктів, франчайзинзі та консалтинзі.

Невдовзі вся Америка їстиме український борщ

І, як бонус, безплатне харчування дипломатичних делегацій, що пересуваються Українською залізницею. Плани у шеф-кухаря просто грандіозні. Він сподівається створити food-планету з консалтингом для ресторанів, гастрохолдингом із вирощування продуктів на експорт та медіахолдингом зі створенням брендів.

Нині бізнесмен розвиває власний бренд “Євген Клопотенко”. Заклад “Полтава” покликаний дивувати відвідувачів галушками та м’ясом. Таких ресторанів невдовзі планується відкрити зо два десятки по всій країні. Бар і бістро “Інші” функціонує у Львові. Серед амбітних планів Клопотенка – відкриття в найближчі 2 роки пів сотні закладів у США, які пропонуватимуть виключно українську їжу.

Схожі статті

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.

Один волинян витіснив з лідерів іншого: найкращим співаком 2023 визнано не Монатіка, а YakTak

2023 рік різко змінив розклад у вітчизняному шоубізнесі. Колишні кумири Потап, Монатік, Настя Каменських й інші поступилися зовсім іншим виконавцям. Хто ці нові імена?

Домашні рогалики з тіста, яке бродить у воді: листкова випічка нагадує міні круасани. Смачніших я не їла

Якщо раптом вам захотілось поласувати чимось смачненьким і домашнім, спробуйте приготувати ці прості рогалики з листового тіста. Витрачати весь вечір на готовку не треба – все за вас зробить вода.