Від Києва до Лондона – успіх українських літераторів: Андрій Любка, Василь Шкляр, Оксана Забужко та інші

Дізнайтесь про сучасних українських митців та письменників, чиї твори здобули популярність як у рідній країні, так і за її межами. Українські письменники, які надихають.

Сучасні українські митці та письменники здобули визнання як на рідній землі, так і за її межами.

Один із яскравих представників – Василь Шкляр, чий погляд на українську історію описується в його романах. “Чорний Ворон” вийшов за межі України завдяки видавництву Aventura E books у Лондоні. Твори Василя Шкляра також завоювали популярність у словацькій, португальській, шведській і вірменській літературних просторах.

Василь Шкляр
Василь Шкляр

Євгенія Кононенко, письменниця та перекладачка, розширює географію української літератури ще більше. Її твори доступні читачам англійською, німецькою, французькою, хорватською, фінською, чеською, російською, польською, білоруською та японською мовами.

Євгенія Кононенко
Євгенія Кононенко

Оксана Забужко, інтелектуалка та письменниця, здобула визнання своєю глибокою творчістю. Її романи перекладені понад 20 мовами та виходять у країнах від Австрії до Японії.

Оксана Забужко
Оксана Забужко

Юрій Андрухович, представник постмодернізму, один із найяскравіших представників української літератури. Його твори перекладені багатьма мовами, а роман “Перверзія” здобув популярність у Німеччині та Польщі.

Юрій Андрухович
Юрій Андрухович

Живий класик української літератури, Валерій Шевчук, розкрив історичні реалії у своїх романах. Знаходить читача за межами України, завдяки перекладам англійською. Його творчість десь між минулим і сучасністю, а також між українською та світовою літературою.

Валерій Шевчук
Валерій Шевчук

Андрій Любка – талановитий український романіст, поет та перекладач. Зараз йому 35 років, та коли йому було всього 29, він встиг вразити світ своєю літературною майстерністю. Поет народився у Латвії, він став одним із наймолодших та найуспішніших представників української літератури.

Андрій Любка
Андрій Любка

Українська література стає дедалі сильнішою завдяки творчості письменників, які здобувають визнання за кордоном.

Схожі статті

Борода, довге волосся та блакитні очі: Алан Бадоєв приголомшив фото свого сина від Жанни Бадоєвої

Відомий український режисер вперше за довгий час показав свого дорослого сина, батьком якого став у шлюбі з колишньою дружиною. Як виглядає нащадок Алана та Жанни Бадоєвих?

Смачна та пишна випічка: кекс із маком та вишнею. Красивий у розрізі десерт прикрасить ваш святковий стіл

Приготування смачного та вишуканого кексу, який поєднує в собі ніжний смак шоколаду, вишні та легкість білого коржа з маком. Цей десерт стане чудовим доповненням до будь-якого столу.

Раз, два і готово: простий рецепт часниково-сирних булочок раніше й не знала, а тепер печу ледь не щодня

Такі чудові булочки є дуже смачними. Особливо коли вони ще теплі. До того ж булочки дуже поживні. Саме тому такі смаколики можна брати на перекуси у школу та на роботу.