6 братів відрощували волосся для доброї справи, але люди про це не знали і сміялися

Author name 26 Травня 2020 в 22:05

Поділитися статтею

Мама і сини
Мама і сини

Після трагедії брати вирішили зробити добру справу. Але ніхто не питав, чому хлопчики не стрижуться. Усі тільки сміялися й ображали.

Сім’я Канністо живе в Нью-Йорку. Багатодітна мама Фібі виховує 5-річних трійнят, 8-річних близнюків, 10-річного сина і одну маленьку дочку. Як ви зрозуміли, в будинку американців тиші не буває.

Усі шестеро братів вирішили відростити волосся. Два роки над ними сміялися і діти, і дорослі. Інші батьки не соромилися критикувати хлопчиків. Діставалося також і Фібі.

Многодетная мама
Багатодітна мама

Усі тільки коментували, але ніхто не додумався дізнатися правду. А коли все стало на свої місця, кривдники не знали, куди заховати очі.

Справа в тому, що від раку помер близький друг сім’ї. Загиблий був авторитетом і підтримкою братів. Після смерті близької людини, хлопчики захотіли допомогти іншим хворим. Вони почали відрощувати волосся для людей, які боролися з онкологією.

Хлопчики пожертвували свою шевелюру, яку ростили два роки, організації «Children with Hair Loss». Брати разом з мамою віддали близько п’яти метрів натурального волосся.

 ""

 ""

Історія хлопчиків змушує задуматися. Людям треба навчитися співпереживати і радіти, а не критикувати і ображати інших.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею