Чоловік поховав 80 дітей, для яких став прийомним батьком (ВІДЕО)

Author name 27 Травня 2020 в 11:05

Поділитися статтею

У чоловіка на руках померло вже 80 дітей
У чоловіка на руках померло вже 80 дітей

Чоловік піклується про хворих дітей, яких покинули батьки. Він проводить з малюками їх останні дні.

У чоловіка було багато падінь і трагедій у житті, але він твердо стоїть на ногах і допомагає іншим досі. Мохамед Бзек втратив дружину, а його син – інвалід.

У 62-річного чоловіка лікарі діагностували рак. Він в повній самоті лежав у клініці і боровся з хворобою. Мохамед знає, як важко жити без підтримки близьких людей. Тому він дарує свою любов і турботу смертельно хворим дітям, яких кинули батьки.

Mohamed Bzeek
Mohamed Bzeek

Зазвичай дитина, якій залишилося жити декілька місяців або днів, проводить життя у стінах лікарні. Вони залишаються один на один з недугою і чекають того дня, коли очі більше не відкриються.

Завдяки величезному серцю Мохамеда, діти відчувають тепло до кінця своїх днів. Чоловік став прийомних батьком,у нього на руках уже померло 80 дітей.

Він обіймає їх, грає, розмовляє з ними. Деякі малюки нерухомі, але вони точно відчувають батьківські обійми.

 ""

Діти вмирають від хвороби, але йдуть в інший світ з почуттям безпеки і спокою.

Мохамед Бзек стверджує: «Ми люди, ми повинні допомагати один одному. Не має значення, яка допомога: матеріальна, духовна, медична, будь-яка допомога, яку ви можете дати».

Також чоловік додав, що немає різниці, яка у вас шкіра, національність, релігія і в якій країні ви народилися і живете. Ми повинні об’єднуватися, а не навпаки.

Бзек каже, що буде виховувати малюків до тих пір, поки дозволятиме здоров’я. Чоловік буде все робити для хворих дітей, щоб бачити їх посмішки і чути дитячий сміх.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею