Грозові дощі, град і шквали замість спеки: в яких областях України будуть опади цього тижня – прогноз погоди

Зараз по всій Україні ми відчуваємо неймовірну спеку та високі температури, лише вночі повітря стає прохолоднішим та зменшуються показники на термометрі. Експерти дали прогноз погоди на тиждень.

Тиждень очікує нас також спекотний, але з невеликою кількістю опадів.

11 липня – четвер

Переважно буде сонячний день, найвища температура буде у Миколаєві та Херсоні +39, а найнижча у Чернівцях та Івано-Франківську +28. Цей день буде хмарним для Чернівців, Івано-Франківську, Одеси та Донецьку. В інших містах України очікується сонячна погода.

12 липня – п’ятниця

Очікується сонячний день для більшості регіонів України. Найвища температура буде у Херсоні, Миколаєві, Запоріжжі, Дніпрі та Кропивницькому +37-39, найнижча температура очікується в Івано-Франківську +27. Хмарний день має бути у Луцьку, Івано-Франківську та Сімферополі.

13 липня – субота

Для більшості областей день має бути сонячним, без хмар. Найвища температура у містах Миколаїв, Кропивницький та Ужгород +36-37. Найнижча температура очікується у Чернівцях +29. Хмарна погода буде у містах Чернівці, Херсон, Сімферополь, Миколаїв та Одеса.

14 липня – неділя

Переважно сонячних день для більшості областей. Найвища температура очікується у містах Кропивницький, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро. Найнижча температура у Івано-Франківську +28. Міста, які очікують на хмарну неділю – Львів, Івано-Франківськ, Чернівці.

Експерти дали прогноз погоди по регіонах на наступний тиждень
Експерти дали прогноз погоди по регіонах на наступний тиждень

15 липня – понеділок

Наступний тиждень зустрічає країна у неймовірній спекоті, температура повітря у деяких регіонах буде сягати 40 градусів і більше. Найвища температура очікується у містах Дніпро, Миколаїв, Харків, Запоріжжя, Херсон, Полтава, Кропивницький +39-40. Найнижча температура у містах у західних регіонах – Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці та Львів будуть мати температуру повітря менше 30 градусі +25-28. Хмарний день буде у містах Чернівці, Івано-Франківськ, Сімферополь, Одеса.

16 липня – вівторок

У цей день температура повітря у деяких регіонах підвищиться ще більше, спека не покидає країну. Найвища температура повітря очікується у Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Кропивницькому +40-42. Найнижча температура очікується у Чернівцях та Івано-Франківську +25. Хмарний день буде у Чернівцях, Івано-Франківську, Житомирі, Сімферополі.

17 липня – середа

У середу нарешті трохи накриє злива у містах Чернівці та Івано-Франківськ. Температура у східних регіонів навпаки підвищиться ще більше та буде сягати 43 градусів у містах Дніпро, Запоріжжя, Сімферополь, Херсон, Кропивницький. Найнижча температура буде у Києві, Тернополі, Житомирі, Хмельницькому та Чернівцях +25-26.

18 липня – четвер

Цей день очікується також дуже спекотним та має лише у деяких регіонів хмарну погоду, а саме – Ужгород, Луцьк, Тернопіль, Рівне, Житомир, Львів. Температура повітря у Дніпрі, Донецьку, Запоріжжі, Миколаєві, Сімферополі, Херсоні буде найбільша в Україні – за +40 градусів. Найнижча +32 у Тернополі.

19 липня – п’ятниця

Останній будній день цього тижня нарешті має накрити злива у багатьох регіонах та трохи освіжити повітря. Опади очікуються в Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Хмельницькому, Вінниці та Львові. Хмарна погода буде в Ужгороді, Рівному, Чернігові та Харкові. Найвища температура очікується у Запоріжжі, Дніпрі, Сімферополі, Херсоні, Полтаві, Кропивницькому, Чернівцях більше +40 градусів. Найнижча у цей день +31 у Львові.

Бережіть себе!

Експерти дали прогноз погоди по регіонах на наступний тиждень
Експерти дали прогноз погоди по регіонах на наступний тиждень

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?