Українка утеплила свій будинок пляшками

Author name 2 Березня 2020 в 12:03

Поділитися статтею

Будинок, утеплений скляними пляшками
Будинок, утеплений скляними пляшками

Українка знає чим замінити цеглу, і як заощадити комунальні гроші. Полтавчанка сама утеплила будинок і ще побудувала паркан.

Під час будівництва будинку Віра Івашко з Полтави використовувала звичайні скляні пляшки. Ними вона утеплила будинок і зробила паркан. Таким чином, українка заощадила гроші, які її родина намагається накопичити для лікування дочки.

Виявилося такий «будівельний» матеріал служитиме довше.

Віра розповідає, що колись по телебаченню показали палац, який побудували з пляшок ігристого вина. Він їй дуже сподобався, і вона теж так захотіла зробити. Бажання з’явилося, треба було ще пляшки зібрати. А назбирали 50 тисяч скляних пляшок.

Жінка каже, що шукали по всьому селу: «Іду по дорозі – побачила, забрала. Спеціально ходила, щоб по дорозі зібрати. А потім якось приходжу додому – мішків 5-6 під двором стоїть».

Унікальний будинок складно не помітити. Господиня каже, що паркан з пляшок не псується з часом і набагато дешевше, ніж будь-яка покупна огорожа. Скляний паркан не треба фарбувати, як дерево. Він не поржавіє і не вицвіте, як метал. А після дощу стає дуже красиво, каже Віра Івашко.

Огорожа з пляшок, яку зробила полтавчанка
Огорожа з пляшок, яку зробила полтавчанка

Крім краси та доступності це творіння виявилося дуже енергоефективним. Так як між пляшками виникла повітряна подушка, тепер електрообігрівачі можна не використовувати. Жінка опалює будинок дровами.

Українка не тільки утеплила свій будинок і прикрасила двір, але ще такою технологією підтримала моду на екологічність.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Схожі на живих котиків: художниця шиє незвичайні сумки

Нагадаємо, день Федора Тирона: Молитва на цей чарівний перший день посту.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею