«Це був просто шматок шкіри з ніздрями»: хлопця дражнили у школі через форму носа, але незабаром ця родзинка зробила його моделлю (ФОТО)

Хлопець ненавидів свою зовнішність, оскільки над ним постійно сміялися. Але незабаром його незвичайний ніс відкрив йому шлях у модельну сферу.

Джастін Стюарт прекрасно пам’ятає, як над ним постійно сміялися однолітки. Починаючи зі шкільного періоду, американець соромився своєї зовнішності. А все тому, що хлопець народився з фронтальною лобно-носовою дисплазією.

Вроджена вада вплинула на зовнішність дитини, а саме деформувала її ніс ще в утробі матері. З кожним роком хлопчик розумів, що він відрізняється від інших дітей. Але ця особливість ніяк його не турбувала, поки Джастін не пішов у школу.

«Коли я народився, мій ніс насправді не був носом, це був просто шматок шкіри з ніздрями. Я завжди був задоволений тим, як виглядаю, але школа стала для мене випробуванням », – розповідає Стюарт.

Однокласники обзивали і тикали пальцями на Джастіна. Через постійний тиск і приниження хлопець закрився у собі. Він почав вірити в те, що говорили інші. І як ви здогадуєтеся, слова були не найприємнішими.

«Я став погано до себе ставитися. Це була справжня психологічна битва», – згадує хлопець важкі шкільні роки.

Джастіну було нелегко в колективі. Але все ж були справжні друзі, які сприймали його таким, яким він є. А через деякий час життя хлопця з незвичайним носом і зовсім змінилося.

Зовнішність американця зацікавила одне модельне агентство, яке запропонувало йому тимчасову роботу. Перша зйомка виявилася для майбутньої моделі тривожною і непростою. Він не знав, як себе вести на камеру. І хоча тоді він відчував себе ніяково, він дуже вдячний за таку можливість.

Фотографії з тієї фотосесії миттю розлетілися. І зовсім скоро Джастіна помітили великі модельні агентства, і він підписав контракт.

Хлопець вважає, що саме його мама допомогла йому перебороти дитячі комплекси. Жінка завжди підтримувала сина і говорила, що він особливий.

«Моя мама сказала, що саме мій ніс зробив мене унікальним і допоміг виділитися з натовпу», – розповідає Джастін Стюарт.

Зараз 19-річний хлопець рекламує одяг і аксесуари таких брендів, як Tommy Hilfiger, Wrangler, Adidas і Target. У нього не модельна зовнішність, але саме цим він цікавий.

Модель

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.