Старший син не сприймав, а рідні перестали спілкуватися: історія жінки, яка змінила стать і знайшла щастя (ФОТО)

Author name 11 Серпня 2020 в 17:08

Поділитися статтею

Жінки змінила стать
Жінки змінила стать

Американка не приймала себе і ненавиділа, коли діти її називали мамою. Тому жінка вирішила змінити стать. Мешканка США говорить, що після цього її відносини з синами покращилися.

Вона народилася у релігійній сім’ї, де вважали гомосексуальність гріхом. Усе життя вона не відчувала себе жінкою, і боялася зізнатися іншим, що хоче бути чоловіком, повідомляє Daily Mail.

 ""

Як звичайні жінки, вона вийшла заміж і народила дитину. Незабаром з’явився і другий син. Але через кілька років вона зважилася на операцію зі зміни статі.

 "" ""

Його звуть Адам Уокер. Незважаючи на те, що з ним перестали спілкуватися родичі, друзі, він тільки зараз став щасливим.

«Я ненавидів, коли вони називали мене «мама», – стверджує чоловік-трансгендер.

 ""

32-річний Адам каже, що його старший 10-річний син Джеймс не міг відразу прийняти той факт, що мама стала батьком. А ось молодший 5-річний Лінкольн легше адаптувався до вигляду матері. Через два роки обидва сини почали називати Уокера татом.

 ""

За словами американця, у нього були стосунки з чоловіками, коли він був жінкою. Але протилежна стать ніколи йому не подобалась.

Зараз трансгендер живе щасливо. Він каже, що відносини з дітьми тільки покращилися. Чоловік планує виховувати синів так, щоб вони приймали інших людей та їх вибір.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею