Син Нікаса Сафронова вагою в 250 кг на турецькому курорті стрибнув у басейн, той тріснув і тепер закритий на ремонт

Син відомого російського художника Нікаса Сафронова, піаніст Лука Затравкін, який раніше впав зі сходів в Таїланді, отримав серйозну травму під час відпочинку в готелі турецького міста Белек.

29-річний син відомого художника Нікаса Сафронова і кандидата філософських і педагогічних наук Інни Затравкіної останнім часом все частіше потрапляє на сторінки ЗМІ в розділ Події. А все через свою вагу, який на даний момент досягає майже 250 кг.

Лука Затравкін зараз

А в 16 років це був дуже гарний спортивний хлопець, якого пророкували в самі завидні женихи Росії.

Лука Затравкін раніше і зараз

Різко товстіти хлопець почав після того, як вибрав процесію піаніста – йому доводилося по 12 годин сидіти за інструментом, а фінансове положення дозволяло харчуватися дорого і якісно. Так поступово молодий чоловік став залежним від їжі. Як він снідає – в кінці статті є відео.

Лука Затравкін відпочинку

Минулої зими він застряг в унітазі туалету в літаку, повертаючись з Барнаула в Москву. Його крики ніхто не почув і коли літак пішов на посадку, він молився, щоб не померти на унітазі.

У лютому Лука відпочивав в Таїланді і там примудрився впасти з високих сходів. Йому довелося полежати в місцевій лікарні, але переломів не виявили.

Затравкін в лікарні Таїланду

А тепер, на початку вересня, він знову поїхав відпочивати – в Туреччину, в Белек. Там в готелі з розгону стрибнув у басейн. А глибина його виявилася невеликою. Чоловік колінами вдарився в дно. На колінах тільки обідрана шкіра, а ось дно не витримало і тріснуло. Вода стала витікати, довелося закрити басейн на капітальний ремонт.

Затравкін в Туреччині

Лука відмовився лягати в лікарню:

Тепер буду стрибати в басейн тільки після того, як перевірю дно … Шкіра заживає на морі швидко, сподіваюся, що ще два, три дня і буде легше. Обидва коліна зараз болять всередині, зовні “м’ясо”, щипає. Але я чоловік, ніколи не скаржуся

Правда, передплатники не оцінили геройство чоловіки, обізвали його казковим дурнем і порадили лікувати і голову, і тіло.

Батько Нікас Сафронов запропонував йому оплатити операцію зі зменшення шлунку і видалення зайвого жиру, але Лука відмовився.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Ftv%2FCEyVSAZIqIY%2F%3Futm_source%3Dig_web_copy_link&is_from_rle

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".