Чим годують у СІЗО №5, де сидить засуджений Єфремов: пекінська качка, апельсини – не гірше ресторану

СІЗО №5 "Водник " в Москві - одне з кращих в Росії. Як там "сидиться " засудженої зірці і іншим порушникам закону.

Ніхто б і не поцікавився умовами, в яких тримають ув’язнених і засуджених в московському СІЗО №5, якби туди не відправили Михайла Єфремова до розгляду апеляції по його справі.

Як виглядають камери, їдальня, спортмайданчик і навіть каплиця в СІЗО – фото тут .

Їдальня в СІЗО №5 У СІЗО є спортивний майданчик і каплиця, де по неділях проводять служби

Зараз Єфремов вже в новій камері. Його співкамерники – всі з тих, хто вперше. Є за ДТП, є за незаконний перетин кордону, один хлопець за наркотики.

Єфремов з сусідами по камері

Михайло, судячи з усього, цілком задоволений всім. І навіть попросив відправити його в в колонію в Чувашії – звідти його предки.

Умови стандартні – сніданок (каша або яєчня), обід – борщ або суп, друге – гарнір, м’ясне (рибне) блюдо, салат, компот, булочка.

(Ремарка – третина росіян не можуть собі дозволити такий обід).

Ну і вечеря. Неважливо що дають. Важливим є те, що кожен в СІЗО за свої гроші може собі замовити окреме меню. Наприклад, курку в апельсинах, або качку по-пекінськи. Повірте, Михайло Єфремов може собі навіть у в’язниці дозволити більше, ніж ви на курорті, на який збирали цілий рік.

Загалом, за Єфремова можна не переживати.

Але, швидше за все, справа буде переглянута. Є вже дуже багато доказів, що за кермом джипа був не він. Це просто для роздумів.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Ftv%2FCFOfnUBqDT0%2F%3Futm_source%3Dig_web_copy_link&is_from_rle

Але Єфремов – Чоловік, він свою жінку захищатиме до останнього. І якщо адвокати і тепер облажаються – буде сидіти, а ми – дивитися тюремні вистави.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.