Реальная история из жизни: В 50 лет я осталась одна у разбитого корыта

Author name 27 Жовтня 2020 в 14:10

Поділитися статтею

Сумна жінка
Сумна жінка

Ми отримали лист від передплатниці нашого сайту і вирішили опублікувати її історію.

Моя історія невесела і зовсім без «хеппі енду». Я вирішила поділитися нею, щоб інші жінки не робили таких помилок як я.

Мене звуть Марина, мені скоро виповниться 50 років. Після школи вступила до педагогічного, але так і дня в школі не пропрацювала.

На 4-му курсі захопила мене любов, заміж вийшла відразу після закінчення вузу.

Мої батьки нам на весілля подарували двокімнатну квартиру в новобудові, без ремонту. Ми були щасливі! Ремонт робили вже своїми силами.

Чоловік на той час уже працював, мав хорошу зарплату і сказав – сиди вдома, господарюй, дітей народжуй. Я якраз і завагітніла донькою Оленькою.

А подаровану моїми батьками квартиру оформили на чоловіка, він сказав – так простіше і дешевше в оформленні. Я, наївна і закохана, була з усім згодна – ми ж збиралися жити разом до глибокої старості і померти в один день.

Потім чоловік отримав у спадок від своїх батьків однушку, ми її стали здавати в оренду.

Через 7 років у нас народилася ще одна донька – Маша. На роботу чоловік мене не пускав, щоб займалася господарством і дітьми.

Він розкрутив власну фірму, доходи зросли.

Мої батьки віддали нам свою земельну ділянку і чоловік загорівся бажанням побудувати власний будинок. 4 роки йшло будівництво, потім ми продали квартиру, подаровану моїми батьками, чоловік умовив мене взяти кредит на своє ім’я, за ці гроші ми добудували особняк і перебралися туди. Будинок і ділянка чоловік також оформив на себе.

Ми щасливо жили в новому будинку 12 років. Я всі сили вклала в оформлення інтер’єрів, своїми руками робила оригінальні розписи, вітражі, щоб було красиво і затишно. Посадила сад, зробила розкішні квітники, а всі овочі були зі свого городу.

Старша дочка вийшла заміж і поїхала на інший кінець країни, молодша вже вчилася в медичному на третьому курсі.

І в один нещасливий день до доньки в гості прийшла її інститутська подруга. Вона загравала з чоловіком, а той був задоволений увагою юної красуні.

Закінчилося це тим, що чоловік подав на розлучення, відразу ж одружився на цій подрузі. Мене з дому виселив в ту однокімнатну квартиру, яка дісталася від його батьків. При розподілі майна суд не врахував ніякі мої доводи про те, що в будівництво будинку були вкладені кошти від продажу квартири, подарованої моїми батьками, і ділянка теж від них. У мене, як виявилося, немає ніяких прав на спільно нажите майно, так як я ніколи не працювала. У чоловіка був дорогий відомий адвокат, а у мене – практично ніякого захисту. У мене навіть відібрали той автомобіль, який чоловік мені подарував на 45-річчя, але оформив теж на себе.

Зараз в будинку, побудованому і облаштованому мною, не менш, ніж чоловіком, живе ця дівчина, яка прийшла на все готове, вона їздить на моїй машині і дивиться на мене як на порожнє місце.

Дочка спочатку була проти одруження батька на своїй ровесниці, але потім змирилася – він платить за її навчання і повністю утримує. А у мене нічого немає.

За фахом в школу мене в 50 років і без стажу ніхто брати не захотів, знайшла роботу в страховій компанії на мінімальну зарплату.

Ось такий підсумок мого життя, яке я присвятила чоловікові, дітям і сімейному гніздечку …

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею