Середа для себе: Молитва на цей особливий день

Людина, яка може на кілька хвилин залишити всі справи, щоб звернутися до Бога, направляє свою енергію в правильне русло.

Молитва на цей особливий день:

«Вірую в єдиного Господа Бога, Всевишнього, Всемогутнього і Доброго.

Схиляю перед тобою, Господь, і перед Богородицею, свою голову, щоб оспівати вам свою святу пісню про те, як я прагну всі потоки своєї душі направити на благі справи.

Відкрий свої ворота усвідомленості і мудрості! Впусти мене до тебе під крило захисту. Хочу відчути твою любов і захистити ангелів-охоронців».

Амінь

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Молитва на вівторок, яку потрібно читати щотижня

Нагадаємо, також є заговори на здоров’я і від семи бід, які бажано читати в обід. Що таке заговори? Їх придумали люди, саме тому їх прийнято вважати народними молитвами.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.