Найсильніші молитви за воїнів: оберіги за чоловіків, синів, батьків та братів, які на війні

Під час війни для тих, хто залишився вдома, найважче переживати, коли воюють їхні близькі – батьки, чоловіки, брати і сини. Молитва за воїнів стане вашим заспокійливим у ці часи.

За допомогою молитви можна висловити свою безмежну любов і підтримку, яку ми відчуваємо до наших чоловіків, братів і синів, які служать на фронті. Нехай наші молитви зміцнюють їхні душі та додають їм сил.

Молитва до Господа

Господи Всемогутній, Творче неба і землі, Ти є джерело життя і захисту. Я припадаю до Тебе з молитвою за чоловіків, братів і синів, які зараз на війні. Прошу Тебе, захисти їх від ворогів, дай їм сили і мужності, врятуй їх від смерті. Я вірю в Твою силу і милосердя. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва до Богородиці

Пресвята Богородице, Мати Божа, Ти є Покровителька всіх стражденних. Я звертаюся до Тебе з молитвою за чоловіків, братів і синів, які зараз на війні. Ти знаєш їх біль і сльози. Прошу Тебе, допоможи їм, вбережи їхні душі та поверни додому живими і цілими. Нехай вони знову будуть здоровими і щасливими. Я вірю в Твою допомогу і заступництво. Амінь.

Найсильніші молитви за воїнів: оберіги за чоловіків, синів, батьків та братів, які на війні
Найсильніші молитви за воїнів: оберіги за чоловіків, синів, батьків та братів, які на війні

Молитва до Святого Миколи Чудотворця

Святий Миколай Чудотворець, Ти є помічником усіх, хто потребує допомоги. Я звертаюся до Тебе з молитвою за чоловіків, братів і синів, які зараз на війні. Захисти їх від небезпеки. Допоможи їм залишатися міцними, рішучими та зберегти своє життя. Посилай їм мудрість та розсудливість в складних моментах.

Молитва до Святого Георгія Побідоносця

Святий Георгій Побідоносець, Ти є покровителем воїнів. Я звертаюся до Тебе з молитвою за чоловіків, братів і синів, які зараз на війні. Ти знаєш їхні подвиги і мужність. Прошу Тебе, нехай Твоя благодать заповнює їхні серця. Надай їм моральний дух і внутрішній спокій, коли вони зіштовхуються зі стресом і тяжкими рішеннями. Нехай вони відчувають Твою присутність поруч і знають, що є надія на краще завтра.

Молитися треба регулярно, з вірою і любов’ю в серці. Читати молитву за воїнів можна вдома, в храмі, перед фотографією чоловіка, брата або сина, який зараз на війні. Головне, щоб молитва виходила від чистого серця.

Схожі статті

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.