Цю молитву на День Святого Валентина треба читати в ніч з 13 на 14 лютого, щоб знайти любов усього життя

Якщо вам немає з ким провести 14 лютого, то треба скористатися Днем Святого Валентина, щоб вимолити у цього доброго дядечки собі пару. Таку молитву читають лише раз на рік.

Не марно його називають Днем усіх закоханих. У цей день пари дарують одне одному подаруночки й валентинки у вигляді сердечка. Лише в ніч з 13 на 14 лютого самотні люди можуть звернутися до магічного обряду, щоб теж знайти своє кохання.

Задля цього слід правильно звернутися до мученика Валентина, і він обов’язково допоможе, адже є захисником усіх закоханих. Обряд треба зробити рівно о 12 годині ночі з 13 на 14 лютого.

Молитва до Святого Валентина 14 лютого

У кімнаті не повинно бути нікого з людей чи домашніх тварин. Вимкніть електричне світло, відкрийте портьєри, щоб у кімнату линуло місячне світло. Запаліть три червоні свічки, поставлені трикутником.

Користуйтеся виключно сірниками, ніякої запальнички не беріть до рук. Розташуйте свічки так, щоб одна була ближче до вікна, а дві решта – до вас. Прочитайте ці слова не з папірця, а завчені напам’ять:

“О, Святий Валентине! Почуй мої слова і зверни до мене свою ласку. Дякую тобі, що даруєш людям кохання, допомагаєш своєю милістю, з’єднуєш серця до пари. Подаруй і мені особливий дар кохати й бути коханою.

Хочу зазнати радощів, сміху, закоханості. Хочу бути поряд зі своєю половинкою, визначеною мені Богом. Нехай наші серця б’ються в унісон, а душі спорідняться назавжди на цьому світі. Амінь!”

Після цього задуйте свічки й відразу ж лягайте спати. Намагайтеся ні про що не думати, а якомога швидше заснути. На ранок недогарки свічок загорніть у шматочок білої тканини й сховайте якомога далі, щоб ніхто їх не побачив.

Молитва до Святого Валентина 14 лютого

Якщо на вас наведено причину (порчу) чи обітницю безшлюбності, звертання до Святого Валентина буде замало. Так, цей великомученик 14 лютого завжди опускається на землю, щоб допомогти закоханим серцям.

Але і йому не все під силу. Тому на світанку тихенько вийдіть на вулицю, щоб вас ніхто не бачив і не поцікавився, куди йдете. Прямуйте у бік найближчої церкви. Обійдіть будівлю 12 разів. Це має обов’язково допомогти. Тож уже найближчим часом чекайте на цікаве романтичне знайомство.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.