Як змінилося покинуте кошеня, яке помирало від голоду: виросла нереально красива триколірна кішка

Дійсно леді. Новий господар назвав тварину на честь героїні відомого телесеріалу "Гра престолів". Кошеня перетворилося на дуже красиву кішку.

Один писк і ноги самі зупинилися. Повертаючись з прогулянки, хлопець на ім’я Алан почув плач маленького кошеняти. На вигляд тварині було близько тижня. Зовсім мале та одне.

Хлопець сподівався, що ось прямо зараз за малюком прибіжить мама. Він стояв, дивився на всі боки. А через п’ять хвилин переконався, що кошеня просто покинули.

 ""

З кожною хвилиною виснажена тварина нявкала все голосніше і голосніше. Було зрозуміло, що вона голодна. Але якщо його зараз просто нагодувати і залишити, то навряд чи кошеня виживе сам на вулиці. Якщо не помре від голоду, то від вуличних собак. Тому Алан вирішив забрати безпорадне кошеня до себе, незважаючи на те, що поняття не мав, як доглядати за твариною.

 ""

Насамперед хлопець показав знайдене кошеня ветеринару. Виявилося, що це дівчинка. Незабаром новоспечений господар назвав нову вихованицю на честь героїні відомого телесеріалу “Гра престолів” – леді Санса.

Хлопець оточив маленького улюбленця любов’ю і турботою. Купив багато іграшок, спеціальну лежанку.

 "" ""

Санса почала швидко одужувати. Стала грайливою і полюбила мурчати на колінах в Алана.

 ""

А через деякий час кошеня, яке помирало від голоду і холоду, перетворилося на красиву триколірну кішку.

Трехцветная кошка
Триколірна кішка

Вона вже доросла кішка, але до сих пір мило проситься на коліна. Тварина виросла, але не забула той день, коли її врятував хлопець.

Популярне

Схожі статті

Софія Ротару прилаштувала онуку в надійні руки: після айтішника Соня закрутила роман з нащадком мільярдера

Онука Софії Ротару привітала свого бойфренда з днем народження. Хоч і не назвала імені чоловіка, та всі втямили – це син заможного американського мільярдера Макс Лернер.

Щось давно не чутно: куди подівся й чим займається зараз екс-тренер “Голосу країни” і кум Горбунова Потап

Репер Потап більше не приховує своє місцезнаходження і регулярно публікує фото з країн Європи та Америки у своєму Інстаграм-блозі. Схоже, повертатися в Україну артист не поспішає.

Можна і запікати, і смажити, все одно буде смачно: тісто для пиріжків як пух. З будь-якою начинкою – шедевр

Приготування пиріжків за цим рецептом не потребує великих зусиль, але результат вас точно порадує. Тісто виходить надзвичайно ніжним і пухким, а пиріжки – смачними та ароматними.