Жителі багатоповерхівки зробили колишній прибиральниці несподіваний подарунок: жінка розплакалася від щастя

Author name 5 Лютого 2021 в 22:02

Поділитися статтею

Жителі багатоповерхівки зробили прибиральниці несподіваний подарунок
Жителі багатоповерхівки зробили прибиральниці несподіваний подарунок

Він сказав, що вона її на два роки. Ось такі сюрпризи і подарунки потрібно робити добрим людям у цей непростий час. Жінка навіть і не здогадувалася, що відбувається.

“Це нереально”, – говорила Роза крізь сльози. Ще кілька хвилин назад жінка навіть не здогадувалася, який приголомшливий сюрприз їй приготували.

Роза близько двадцяти років працювала прибиральницею в одному будинку. Через карантин скоротили штат, жінка залишилася без роботи і незабаром навіть без житла.

Незважаючи на всі проблеми, вона завжди була привітною, посміхалася. Усі мешканці цієї багатоповерхівки любили цю добру жінку, тому вирішили підтримати її в складний час. Подарунок піднесли дуже своєрідно.

Жінку попросили прибрати в просторій 4-кімнатній квартирі. Коли прибиральниця закінчила свою роботу, ріелтор сказав: “Я знаю, що це був важкий рік для вас і вашої родини, було багато фінансових труднощів”.

Роза вже після цих слів не розуміла, навіщо він це говорить, і просто дивилася здивованими очима. Потім чоловік продовжив і повідомив, що мешканці цього будинку дуже люблять її і вони про щось подбали.

“Усе, що від вас вимагається це взяти ключі і підписати папери. Тепер ця квартира ваша на два роки”, – стверджував ріелтор.

Жінка не стримувала емоцій і розплакалася від щастя. Вона не могла повірити, що це все реально, що тепер у її сім’ї буде будинок з великою терасою.

Дивіться відео, цю реакцію жінки потрібно бачити своїми очима.

Loyal cleaning woman who hit hard times during the Pandemic was given an apartment thanks to all the people who lived where she worked. She’s given a 2 year lease. from nextfuckinglevel

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею