Жінка без допомоги дизайнера стильно облаштувала маленьку кухню: правильно підібрала колір і стіл (ФОТО)

Зробити ремонт на маленькій кухні завдання непросте, але жінка змогла все красиво облаштувати власними силами. Кухня вийшла стильною і без допомоги дизайнера.

Бюджет був обмежений, тому жінка вирішила зробити ремонт на кухні без рекомендацій і допомоги професійних дизайнерів. Вона почала самостійно вивчати все, що стосується ремонту, і знайшла майстрів.

Кухня маленька, всього п’ять квадратів. Потрібно було придумати, як візуально збільшити квадратуру, і поставити все найнеобхідніше.

Гляньте на фото до ремонту кухні. Стара плитка на стінах, великі кухонні шафи, від яких користі мало, а місця займали багато.

 Кухня до ремонту
Кухня до ремонту

 "" Жінка вирішила кардинально все змінити. Демонтаж старої кухні нагадував великий смітник.

 "" Після капітального ремонту прийшла черга оформляти саму кухню.

 "" Наша героїня вибрала скандинавський стиль, який характеризується світлими тонами, практичністю, строгістю й елегантністю.

Кухня после ремонта
Кухня після ремонту

Нова кухня вийшла і красивою, і функціональною. Стільниця зі світлого дерева ідеально поєднується з білими кухонними меблями і з чорно-сріблястою газовою плитою, і вбудованою духовою шафою.

Сучасна раковина в чорному кольорі додала строгості. Холодильник сховали в спеціальну білу шафу.

Белый цвет расширил пространство
Білий колір розширив простір

На маленькій кухні помістився навіть стіл. Жінка не помилилася і вибрала круглий стіл на тонких і високих ніжках, на який поставила невеликий кошик з квітами. Стільці підібрала в такому ж стилі і кольорі.

Кухня после ремонта
Кухня після ремонту

Кухня після ремонту вийшла стриманою, затишною і стильною. Жінка показала на своєму прикладі, що і без фахівців можна зробити ремонт своєї мрії. Головне це бажання і чіткий план дій.

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.