Як кішка витягла кошеня, яке застрягло в 3-х літровій банці?

Кошеня залізло в банку, але вибратися не змогло. Тому на допомогу прийшла розумна кішка-мама, яка швидко звільнила малюка.

Власники котиків точно знають, що ці пухнасті друзі дуже люблять всі коробочки. Вони як рідина залазять туди легко, а ось вибратися самостійно не завжди виходить.

Це кошеня залізло у звичайну трилітрову банку. Коли тварина зрозуміло, що не може вилізти, почало кликати маму. Кішка, як справжня мати, заради дитини готова на все. Вона швидко прибігла, і намагалася допомогти своїй дитині. Але завдання виявилося складним: ні зайти, ні вийти.

Дістати кошеня кішка не могла, вона зовсім трохи пролазила в банку. А меленький зовсім не розумів, як допомогти собі і мамі. Але кмітлива кішка, довго не морочилася. Вона зуміла кошеня звільнити. Можливо, хтось скаже, що це випадковість. Але кішка дуже старалася врятувати свого малюка.

Популярне

Схожі статті

Можна і запікати, і смажити, все одно буде смачно: тісто для пиріжків як пух. З будь-якою начинкою – шедевр

Приготування пиріжків за цим рецептом не потребує великих зусиль, але результат вас точно порадує. Тісто виходить надзвичайно ніжним і пухким, а пиріжки – смачними та ароматними.

Стакан молока, 3 яйця і варення: щотижня готую цей пуховий пиріг до чаю – мало хто знає цей чудесний рецепт

Пиріг за цим рецептом виходить дуже пухким, ніжним і не сухим. Приготувати його не складно: вам знадобляться найпростіші інгредієнти і трішки часу.

Ніколи не думала, що їх так просто готувати: домашні цукерки “Іриски” з вершковим смаком. Діти обожнюють

Приготування домашніх ірисок – це захоплюючий процес, який приносить цілу купу смаколиків. Ви можете експериментувати з додатковими інгредієнтами та створювати нові варіанти.