Жінка прихистила і вилікувала хворого песика. Собака стала справжньою красунею

Author name 6 Травня 2020 в 15:05

Поділитися статтею

Жінка вилікувала хвору собаку
Жінка вилікувала хвору собаку

Жінка побачила фото хворого песика в Facebook і не змогла його залишити одного. Собака так змінилася, що її просто не впізнати.

Лорен Баклі це та людина, яка не тікає від проблем, а навпаки знаходить рішення і вихід з будь-якої ситуації. Одного разу жінка вже врятувала собаку, яку хотіли приспати. Після цього Лорен переконалася, що не можна забирати шанс на життя, навіть останній і безнадійний.

Жінка побачила в Фейсбуці фото нещасної тварини. Чоловік намагався знайти господаря хворій собаці, яку знайшов на вулиці. З деяких причин він не міг залишити собі песика, тому робив все, що було в його силах.

Животное с кожным заболеваниям
Тварина з шкірним захворюванням

Чоловік написав, що від собаки по кличці Лейні сильно смерділо, і виділялася незрозуміла рідина зі шкіри. Лорен не могла це просто так залишити, і взяла песика під свою відповідальність.

Баклі відразу ж показала хвору собаку спеціалісту. Ветеринар поставив діагноз демодекоз з вторинними інфекціями.

 ""

Відомо, що кожен третій домашній вихованець є носієм кліща роду Демодекс, який призводить до тяжких шкірних захворювань. Через це у собаки випала шерсть, з’явилися серйозні рани і постійна сверблячка. Якщо не лікувати тварину, то вона повільно і болісно вмирає.

Жінка каже, що Лейні 4 місяці щодня приймала антибіотики. «Ми додавали кокосове масло їй в їжу, наносили його на шкіру і приймали два рази в тиждень лікувальні ванни. Ми також зробили все можливе, щоб її рівень стресу був низьким, оскільки демодекоз загострюється від стресу», – розповіла Лорен Баклі.

 ""

 ""

Незабаром регулярне лікування і любов до тварини принесли результат. Здоров’я собаки з кожним днем поліпшувалося. Потроху почала відростати нова красива шерсть, а згодом зникли всі рани.

Демодекоз у собаки
Демодекоз у собаки

 ""

 ""

 ""

Складно повірити, що це одна собака. І дуже хочеться, щоб у світі було більше добрих і небайдужих людей, як ця жінка.

Собака вылечили от демодекоза
Собаку вилікували від демодекозу

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею