Домашня армія: багатодітна сім’я живе за суворим розкладом

Author name 1 Червня 2020 в 12:06

Поділитися статтею

Багатодітна сім'я
Багатодітна сім’я

Дівчина ніяк не могла виносити дитину, але незабаром вони з чоловіком стали багатодітною сім’єю.

Анастасія та Олександр Меркулові пережили багато втрат. Подружжя намагалося завести дитину, але чергова вагітність закінчувалася викиднем. Незважаючи на це, пара не здавалася і вірила, що колись у них обов’язково з’явиться дочка або син.

Молодожены
Молодята

Дівчина знову завагітніла. Вона дуже переживала і боялася, що знову втратить малюка. Але перше УЗД прогнало всі погані думки.

Лікарі повідомили, що Анастасія чекає трійню. На 3-му місяці вагітності майбутню маму поклали на збереження. Наступні УЗД показало, що дівчина носить чотирьох малюків. Але для Меркулових доля готувала величезний сюрприз.

Подружжя в один прекрасний день стали багатодітною сім’єю. Дівчина народила відразу п’ятьох дітей. На світ з’явилося чотири хлопчики і одна дівчинка. Медики також здивувалися, оскільки вони були впевнені, що Настя носить чотирьох.

Большая семья Меркуловых
Велика родина Меркулових

Молоді батьки не розгубилися, вони не створювали паніку, але розуміли, що тепер можна забути про спокійний сон і особистий час.

Спочатку недосвідченій мамі і батькові допомагали бабусі з дідусями і всі хресні батьки малюків. Зараз вони також іноді приходять на допомогу, але в основному Анастасія та Олександр справляються самі.

Багатодітні батьки кажуть, що їхня сім’я схожа на армію. Діти підросли і живуть за певним графіком. У них розписаний конкретний час для сніданку, обіду, вечері, прогулянки, сну. Якщо режим порушується, то в будинку суцільний шум і бардак. Тому з дисципліною усе серйозно.

 ""

Меркулові живуть в приватному будинку. Працює тільки глава сім’ї, але чоловік завжди допомагає дружині по дому. Тим часом багатодітна мама виховує дітей і займається городом. Дівчина планує незабаром віддати синів і дочку в садок, а самій повернуться на роботу.

Женщина родила четыре мальчика и одну девочку
Жінка народила чотири хлопчики і одну дівчинку

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею