Завдяки стрижці, кішка схудла на 907 грам: ветеринари підстригли тварину, якої навіть видно не було

Author name 9 Червня 2020 в 23:06

Поділитися статтею

Ветеринари підстригли кішку
Ветеринари підстригли кішку

Це була не кішка, це був величезний клубок брудної і заплутаною вовни.

Хтось із перехожих побачив бідну тварину на вулиці і не зміг пройти повз. Спочатку було зовсім незрозуміло що це за кошлатий звір. Адже ні очей, ні вух, ні лап толком не було видно. Але було зрозуміло, тварині терміново потрібна допомога.

Добрі люди принесли знайдений клубок шерсті у ветеринарну клініку. Фахівці бачили багато, але навіть вони були в шоці від такого.

Але, не дивлячись на дуже занедбаний вигляд тварини, ветеринари взяли в руки машинку, зібралися з духом і приступили до роботи.

 ""

Стригли тварину майже годину. Виявилося, що під заплутаною шерстю «сховалася» дуже красива кішка. Усю процедуру вона витримала без найменшого писку. Мабуть у неї взагалі не було вже сил.

 ""

 ""

Після стрижки кішка моментально «схудла» майже на кілограм. Ветеринари зістригли 907 грамів зайвої шерсті. Можна тільки уявити, як тварина весь цей час жила.

 ""

 ""

З’ясувалося, що 4-річна кішка на ім’я Флаффер потрапила на вулицю відразу після смерті господаря. Але незабаром, після стрижки, у тварини з’явилася нова сім’я, яка тепер буде піклуватися і регулярно вичісувати свого улюбленого вихованця.

 ""

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею