Кучерики залишилися тільки на маківці: 2-річна дитина з пишним волоссям плакала від постійних насмішок, але стиліст усе виправив (ФОТО)

Author name 10 Липня 2020 в 15:07

Поділитися статтею

Дитина з пишним волоссям
Дитина з пишним волоссям

Над 2-річною дитиною сміялися і дорослі, і діти. А все тому, що її волосся нагадувало кульбабу. Мама відвела хлопчика до стиліста, який зробив модну стрижку.

2-річний Джордж розумів, що він відрізняється від інших дітей. Дитина сама ще погано розмовляла, але помічала, як її обговорюють. Через пишне волосся усі сміялися. Постійні глузування змушували хлопчика комплексувати.

Волосся дитини нагадувало кульбабу. Джордж виглядав кумедно, але проблема була в іншому.

Психологи стверджують, що всі комплекси і проблеми родом з дитинства. Дітей ображають, принижують однолітки або навіть деякі батьки. Дитина росте, змінюється, але всі образи з дитинства залишаються назавжди в підсвідомісті людини. Від них непросто позбутися. І тому дорослий чоловік або жінка не живе так, як насправді хоче.

Мама Джорджа не хотіла, щоб син з-за волосся страждав і закривався у собі. Жінка звернулася за допомогою до стиліста.

 ""

Дитина прийшла в салон і поводилася дуже скромно. Вона не крутилася, як багато маленьких дітей під час стрижки. Навіть стиліст розумів, що хлопчик прийшов не просто підстригтися. Йому потрібно було стати впевненішим, а гарний зовнішній вигляд 100% піднімає людині самооцінку.

Перукар приступив до роботи. Стиліст зробив модну стрижку, милі кучерики залишив тільки на маківці.

 ""

 ""

Мама малюка була в захваті від нової зачіски. А сама дитина ще не розуміла, що у неї стрижка, як у відомих футболістів. Джорджу знадобиться деякий час, щоб оцінити старання стиліста.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею