Однорічна дитина розплакалася уночі, але її старший 2-річний брат відразу прийшов на допомогу. Як хлопчик заспокоїв малюка? (ВІДЕО)

Author name 28 Липня 2020 в 15:07

Поділитися статтею

Старший брат завжди поруч
Старший брат завжди поруч

Зворушливе відео, яке доводить, що брат ніколи не залишить у біді. 2-річна дитина подбала не тільки про молодшого братика, але і про батьків, які у цей момент міцно спали.

Буває, що брати і сестри часто сваряться, не можуть поділити ні іграшки, ні батьків. Але ці малюки показують зворотну сторону медалі.

Однорічна дитина сильно розплакалася. Вона була сама у ліжечку, але незабаром її заспокоїти прийшов старший брат.

Як тільки 2-річний хлопчик почув плач братика, він миттю зреагував. Малюк швидко вибрався зі свого ліжка. Потім закрив двері, щоб не будити батьків, які і так мало сплять. Витяг свою ковдру, і за лічені секунди опинився поряд з молодшим братиком.

Малюк тут же затих. Усе, що відбувалося записала відеокамера, яка стояла у дитячій кімнаті.

 ""

Звичайно, батьки прокинулися від крику маленького сина. Але вони ще не встигли встати, як малюк затих. Подружжя відразу подивилося відео, яке знімала радіоняня, і були приємно здивовані:

«Це було так зворушливо і мило, що наші серця просто розтанули. Це нагадало нам, що незалежно від того, що відбувається у житті, брати завжди будуть наглядати один за одним», – повідомила мама хлопчиків.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею