Чому хлопчик відрощував волосся два роки? Вчинок справжнього чоловіка і друга

Author name 29 Липня 2020 в 12:07

Поділитися статтею

Хлопчик відрощував волосся два роки
Хлопчик відрощував волосся два роки

Неймовірна історія про дитячу дружбу. Хлопчик два роки відрощував волосся для кращої подруги. Але навіть постійні насмішки однокласників його не зламали.

Вони дружили з самого дитинства. Габбі Руїс і Тайлер Бун росли по сусідству, але незабаром їх сім’ї роз’їхалися по різних містах. Але навіть відстань не вплинула на міцну дружбу. Вони завжди знаходили час для спілкування.

 ""

Коли Габбі було чотири роки, лікарі повідомили страшний діагноз. У дівчинки було облисіння. Її мама каже, що це дуже вплинуло на доньку. Дитина закрилася у собі, і соромився оточуючих.

Батьки Габбі намагалися зберегти волосся, але жодне лікування не дало позитивного результату. Тому вона постійно носила головні убори.

Тайлер знав, як його краща подруга страждає. Через це хлопчик поклявся, що подарує їй своє волосся. Він цілих два роки не відвідував перукаря. Однолітки постійно над ним сміялися, обзивали дівчинкою. Але Тайлер не забував своєї обіцянки, і з гордістю відрощував волосся.

 ""

Незабаром подарунок «був готовий». У хлопчика був хвостик довжиною 30 сантиметрів. Разом з батьками вони поїхали у гості до родини Руїс. Тайлер хотів, щоб саме Габбі відрізала його волосся. Адже для неї він так довго відрощував шевелюру, і терпів глузування.

 ""

Фотографії вражають. Подивіться, скільки у них доброти. Нарешті дівчинці зроблять перуку, і вона зможе сама зав’язувати собі хвостик або заплітати косу.

 ""

 ""

«Побачити посмішку Габбі після того, що вона пережила – безцінно. Тайлер такий щедрий і добрий. Він завжди ставить інтереси інших людей вище своїх», – з гордістю говорять батьки хлопчика, який відрощував волосся для подруги.

Друзья
Друзі

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею