Чоловік не повірив, що це його дружина: як ультракоротка стрижка і модне фарбування волосся змінило жінку? (ФОТО)

Чоловік навіть розплакався, коли побачив свою шикарну дружину з модною стрижкою і новим кольором волосся.

З відрослим корінням і вигорілим кольором волосся по довжині жінка виглядала недоглянутою. Вона мріяла про кардинальні зміни, але ніяк не розуміла, чого ж їй саме хочеться. Тому Моная звернулася до відомого стиліста Крістофера Хопкінса, який любить працювати з жінками 40+, 50+.

Він стверджує, що навіть після п’ятдесяти будь-яка жінка може виглядати надзвичайно. Тому Моная була для нього черговим викликом.

Крістофер Хопкінс

Стиліст вирішив підкреслити природну красу своєї клієнтки. Він зробив коротку стрижку. Максимально прибрав довжину, і пофарбував волосся у світло-попелястий колір.

Новий і стильний образ завершили легким макіяжем.

Женщина с новой стрижкой
Жінка з новою стрижкою

«Як же мені подобається! Нарешті я позбулася цього обридлого волосся», – сказала із захопленням Моная, коли побачила себе після перевтілення.

Нову стрижку також оцінив і чоловік героїні, який спочатку не впізнав свою дружину, а потім навіть розплакався. Ще б пак! Жінка просто на очах помолодшала.

Муж в восторге
Чоловік у захваті

Яскрава, стильна, а головне щаслива і подобається собі. Ось такою Моная вийшла з салону.

До речі, подружжя навіть згадало шкільні роки. Коли вони познайомилися, у жінки була схожа стрижка.

 ""

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.