Наймиліша компанія: маленька дівчинка і три королівських пуделя

Три роки тому Мережу розчулили фото, як нянькою для зовсім маленької дівчинки з Японії став розкішний королівський пудель Ріку. Як вони живуть сьогодні?

Цю маленьку дівчинку звуть Маме, їй три з половиною роки, вона живе в Японії. Її бабуся – професійний фотограф і вона, коли малій виповнилося кілька місяців, вирішила зробити сторінку в Інтаграм, куди стала виставляти фото дивовижною дружби дівчинки з величезним по її розмірам білим пуделем Ріку.

Мамі і Ріку

Ці фото дуже розбурхали користувачів Інтернету і Маме з Ріку стали зірками.

При них писали всі газети

З того часу багато чого в родині змінилося – Маме підросла. У неї з’явився братик Мугі.

Маме, Мугі і Ріку

А ще – два компаньйона для пуделя – чорний хлопчик Коо і біла дівчинка Гаку.

Маме і три пуделя

Тепер ця вся весела компанія представлена на фото.

Подивіться цю чудову підбірку фото про наймиліших друзів.

Маме вчить друзів читати Маме і три мушкетери Містика якась Японський Новий рік Маме, Мугі і друзі Два шикарних незнайомця Маме з кавалерами Порівняйте півторарічного Мугі і пуделя такого ж віку Перед походом в сад – фотосесія Так мультики дивитися в три рази цікавіше Ой! Хто там прийшов? Найзручніша подушка в світі А що у нас сьогодні на вечерю? Малюк, ти точно все з’їси?

 

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.