Більше немає довгого сивого волосся: стиліст з 65-річної пенсіонерки зробив ефектну жінку з короткою стрижкою (ФОТО)

Після рук стиліста жінка помолодшала і стала зовсім іншою людиною.

Довге волосся може, як прикрасити жінку, так і зробити її неохайною. А якщо волосся ще й сиве, то це зовсім псує зовнішній вигляд і додає кілька років. На щастя, 65-річна Беккі зрозуміла, що краса не в сантиметрах.

За словами американки, останній раз вона стриглася 15-18 років тому. Це було так давно, що пенсіонерка навіть не може точно пригадати. Але тепер вона вирішила кардинально змінитися. Вона не знала, чого саме хоче, тому повністю довірилася стилісту.

Через деякий час Беккі побачила в дзеркалі ефектну жінку, яка виглядала максимум на 50 років. Стиліст зробив модну стрижку і кардинально змінив колір волосся. Від довгої, сивої і сухої копиці не було й сліду.

 ""

Жінка із захопленням розглядала себе. Вона не вірила, що коли-небудь зможе так виглядати. Немов молодість повернулася. Образ завершили легким макіяжем, який підкреслив красиві очі.

Перевтілення американки доводить, що в будь-якому віці можна бути красивою, головне не боятися змін і знайти справжнього професіонала.

 ""

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.