В Україні дитина померла від старості в 8 років через дуже рідкісну хворобу

Анна Сакідон боліла дуже рідкісною хворобою, рідкісним генетичним дефектом. У світі зафіксовано не більше 350 випадків таких хворих.

8-річна українка Ганна Сакідон страждала від синдрому Гетчінсона (Хатчінсона), в народі це генетичне відхилення називають передчасною старістю. Пацієнти з прогерією переживають всі вікові зміни в прискореному темпі: їх внутрішні органи і шкіра старіє дуже швидко, з гурднічкового віку.

Українка Ганна Сакідон померла в 8 років, а виглядала, як старенька. У дітей з таким рідкісним генетичним захворюванням рік життя вважається, як 8-10 років, відповідно організм дівчинки був, як у 80-річної бабусі.

Аня була родом з маленького села Качин в Камінь-Каширському районі Волинської області.

Украинка с прогерией Українка з прогерією

Як відкрили прогерію:

Це сталося в 1886 завдяки британському лікарю Джонатану Хатчинсону. Саме він вперше описав випадок передчасного старіння у хлопчаки шести років. У записах доктора був чіткий опис хвороби, і говорилося про атрофії шкіри і її придатків.

На даний момент в світі зафіксовано не більше 350 випадків прогерії. Найпопулярнішою людиною з прогерією є Леон Бота (у 2011 році помер), діджей і виконавець xіп-хопa, який вів відеоблог на YouTube.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Швидкий салат з буряка, який можна приготувати, якщо гості вже на порозі

Нагадаємо, нещодавно ми писали про кольори-енергетичних вампірів : які горшкові рослини краще подарувати ворогові.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.