Туалетна естетика: добірка найкрасивіших громадських туалетів (ФОТО)

Ми всі звикли до наших простих громадських туалетів, звідки хочеться швидше вийти. Однак в деяких країнах заморочили і зробили справжні витвори мистецтва.

Барвистий туалет в Устері, Швейцарія

Ефектний зовнішній вигляд виділяє туалет серед сірої архітектури околиць, а також суперечить простій, але функціональній вбиральні всередині.Коробка покрита алюмінієвими смугами, які мерехтять в залежності від кута нахилу сонця і точки зору глядача.

Яскравий туалет, Швейцарія

Висувні туалети, Європа

Вечорами в ряді європейських міст, включаючи Амстердам і Лондон, на тротуарах повільно піднімаються дивні кола. Слідкуйте за своїми ногами, інакше ви можете виявитися на вершині туалету. Туалети можна знайти в багатьох районах, заповнених пабами і барами, які завантажені ночами і у вихідні, але не вимагають громадського туалету за межами цих тимчасових рамок.

Висувний туалет, Лондон, Амстердам

Прозорий туалет, Лозанна, Швейцарія

Вбиральня не для людей зі слабкими нервами. Це не просто двостороння скляна конструкція, цей особливий дизайн був створений з використанням LCD Privacy Glass, в результаті чого стіни стають непрозорими тільки після замикання дверей.

Прозорий туалет, Швейцарія

«Не пропустіть ні секунди», різні локації (Британія, Австралія)

Цей великий дзеркальний ящик – не тільки гарне місце, щоб перевірити, чи не застрягло у вас щось в зубах, але і туалет, де ті, хто відпочиває всередині, можуть спостерігати за тим, як зовні перехожі милуються своїми відображеннями в односторонньому склі. Створений художницею Монікою Бонвічіні і названий «Не пропустіть ні секунди», куб може бути більш незручним для тих, хто перебуває всередині, ніж зовні. Важко уявити, що люди, які дивляться з іншого боку, не можуть бачити всередину.

Скляний куб, в різних країнах

Оглядовий майданчик, Аурланд, Норвегія

Якщо вам не потрібен більш захоплюючий вид, цей громадський туалет в Норвегії, безумовно, краще за всіх. Туалети, розташовані на оглядовому майданчику Стегаштайн уздовж одного з національних туристичних маршрутів Норвегії Aurlandsfjellet, відповідають мінімалістичному дизайну самої оглядового майданчика.

Оглядовий майданчик, Норвегія

Miniturg mining toilet, Колорадо, США

На території містечка Минтурно, штат Колорадо, в двох годинах їзди на захід від Денвера, розміщена унікальна збірна і функціональна конструкція туалетів, створених з використанням 3D-технологій. Конструкція туалетів призначена для входу в шахту Скелястих гір. Різьблені брижі з дерева, сталеві метелики і стіни кольору міді зроблять візит цікавим.

Miniturg mining toilet, США

Сади Лонгвуду, Пенсільванія

Longwood Gardens, садівничий простір на площі Кеннетт, має красу, яка виходить за рамки його садів – прямо в ванні кімнати. 17 громадських туалетів Longwood інтегровані в житлову зелену стіну площею 4200 квадратних футів.

Сади Лонгвуда, Пенсільванія

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.