Туалетна естетика: добірка найкрасивіших громадських туалетів (ФОТО)

Author name 4 Грудня 2020 в 12:12

Поділитися статтею

громадські туалети
громадські туалети

Ми всі звикли до наших простих громадських туалетів, звідки хочеться швидше вийти. Однак в деяких країнах заморочили і зробили справжні витвори мистецтва.

Барвистий туалет в Устері, Швейцарія

Ефектний зовнішній вигляд виділяє туалет серед сірої архітектури околиць, а також суперечить простій, але функціональній вбиральні всередині.Коробка покрита алюмінієвими смугами, які мерехтять в залежності від кута нахилу сонця і точки зору глядача.

Яскравий туалет, Швейцарія
Яскравий туалет, Швейцарія

Висувні туалети, Європа

Вечорами в ряді європейських міст, включаючи Амстердам і Лондон, на тротуарах повільно піднімаються дивні кола. Слідкуйте за своїми ногами, інакше ви можете виявитися на вершині туалету. Туалети можна знайти в багатьох районах, заповнених пабами і барами, які завантажені ночами і у вихідні, але не вимагають громадського туалету за межами цих тимчасових рамок.

Висувний туалет, Лондон, Амстердам
Висувний туалет, Лондон, Амстердам

Прозорий туалет, Лозанна, Швейцарія

Вбиральня не для людей зі слабкими нервами. Це не просто двостороння скляна конструкція, цей особливий дизайн був створений з використанням LCD Privacy Glass, в результаті чого стіни стають непрозорими тільки після замикання дверей.

Прозорий туалет, Швейцарія
Прозорий туалет, Швейцарія

«Не пропустіть ні секунди», різні локації (Британія, Австралія)

Цей великий дзеркальний ящик – не тільки гарне місце, щоб перевірити, чи не застрягло у вас щось в зубах, але і туалет, де ті, хто відпочиває всередині, можуть спостерігати за тим, як зовні перехожі милуються своїми відображеннями в односторонньому склі. Створений художницею Монікою Бонвічіні і названий «Не пропустіть ні секунди», куб може бути більш незручним для тих, хто перебуває всередині, ніж зовні. Важко уявити, що люди, які дивляться з іншого боку, не можуть бачити всередину.

Скляний куб, в різних країнах
Скляний куб, в різних країнах

Оглядовий майданчик, Аурланд, Норвегія

Якщо вам не потрібен більш захоплюючий вид, цей громадський туалет в Норвегії, безумовно, краще за всіх. Туалети, розташовані на оглядовому майданчику Стегаштайн уздовж одного з національних туристичних маршрутів Норвегії Aurlandsfjellet, відповідають мінімалістичному дизайну самої оглядового майданчика.

Оглядовий майданчик
Оглядовий майданчик, Норвегія

Miniturg mining toilet, Колорадо, США

На території містечка Минтурно, штат Колорадо, в двох годинах їзди на захід від Денвера, розміщена унікальна збірна і функціональна конструкція туалетів, створених з використанням 3D-технологій. Конструкція туалетів призначена для входу в шахту Скелястих гір. Різьблені брижі з дерева, сталеві метелики і стіни кольору міді зроблять візит цікавим.

Miniturg mining toilet, США
Miniturg mining toilet, США

Сади Лонгвуду, Пенсільванія

Longwood Gardens, садівничий простір на площі Кеннетт, має красу, яка виходить за рамки його садів – прямо в ванні кімнати. 17 громадських туалетів Longwood інтегровані в житлову зелену стіну площею 4200 квадратних футів.

Сади Лонгвуда, Пенсільванія
Сади Лонгвуда, Пенсільванія

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею