Чоловік заздрив дружині-домогосподарці, тому попросив Бога поміняти їх місцями: цікава притча з несподіваним кінцем

Author name 21 Липня 2020 в 12:07

Поділитися статтею

Чоловік заздрив дружині-домогосподарці
Чоловік заздрив дружині-домогосподарці

Чоловік думав, що бути домогосподаркою найлегше. Він так заздрив своїй дружині, що хотів і сам на деякий час стати жінкою. Що з цього вийшло – читайте притчу.

Щоранку будильник дзвонив о 7.00. Чоловік уважав, що він живе за сценарієм: вмився, почистив зуби, поснідав і пішов на роботу. Після важкого робочого дня прийняв душ, повечеряв і спати. Адже завтра знову на роботу. І так 5 днів у тиждень. Тим часом його дружина постійно була вдома.

Чоловік заздрив дружині-домогосподарці. Він стверджував, що сильно втомлюється на роботі. Він мріяв, щоб вони помінялися місцями, хоча б на 12 годин.

 ""

«Господи! Я щодня ходжу на роботу і працюю по 8 годин, а дружина сидить собі вдома! Я хочу, щоб вона дізналася, як мені важко доводиться! Зроби так, щоб ми на день помінялися місцями», – просив чоловік.

Небеса почули прохання чоловіка і зробили все, як він просив.

ВІН ПРОКИНУВСЯ ЖІНКОЮ

З посмішкою на обличчі він приготував сніданок для усіх членів сім’ї. Розбудив дітей, одягнув, нагодував їх. Побажав дружині вдалого дня, яка побігла на роботу. Потім на ходу зробив бутерброди і відвіз дітей до школи. Настрій був гарним. Так бадьоро він себе давно не відчував.

Потім чоловік у тілі жінки заплатив за комунальні послуги, простоявши півгодини в черзі і дізнавшись про всі проблеми чужих людей. Після цього купив продукти, а по дорозі додому заїхав ще в банк.

 ""

Відкрив двері в будинок, і відчув неприємний запах. Швидко прибрав котячий туалет, помив домашню собаку. Сів на диван відпочити і побачив, що уже перша година, а ліжка навіть не застелені. Почав наводити порядки. Прибрав на кухні, позбирав іграшки та книги, які діти розкидали по всій кімнаті. Потім включив пральну машину і пішов пилососити. Витер пил, помив підлоги, приготував обід.

Після цього чоловік поїхав забирати дітей зі школи. По дорозі посварився з однією із них.  Нагодував своїх голодних школярів, знову помив посуд. Дітей змусив робити уроки. Під серіал почав гладити постільну білизну. Посмішка на обличчі з’являлася усе рідше і рідше.

О 17.00 пішов готувати вечерю, адже скоро дружина з роботи втомлена прийде.

 ""

Нагодував сім’ю. Дружина включила телевізор, адже сьогодні показують дуже цікавий фільм. А чоловік прибрав на кухні, простежив, щоб діти вчасно лягли спати.

Після усіх домашніх справ і сам ліг у ліжко. Дружина захотіла інтимної близькості. Сил і настрою уже не було, але відмовити не зміг.

ДРУГИЙ ДЕНЬ

Наступний ранок почався так само. Чоловік знову прокинувся у тілі жінки. Він не розумів, як після сну можна відчувати себе таким «убитим».

 ""

Чоловік впав на коліна і почав звертатися до Бога:

«Господи, не знаю, що я собі думав! Я так помилявся, коли заздрив своїй дружині. Благаю, будь ласка, поверни все, як було!».

«Сину мій, я бачу, що ти вивчив свій урок. Я з радістю поверну все назад, але тобі доведеться почекати. Через дев’ять місяців ти знову станеш чоловіком», – відповів голос з небес.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею